Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Unicraft modellek mindegyik...

Az Unicraft modellek mindegyike létezett legalább terv szinten?

Figyelt kérdés

Van néhány repülőgép amiben nem hiszek.

Golovin IVS: szerintem repülhetetlenül pici

Focke-Wulf Fw 860: (igen, tudom hogy a németeknek elvetemült elképzeléseik voltak) répülő transformersek?

Nieuport-SNCAO ACA-5: túlságosan furcsa

Junkers Ju.EF.009: ismét egy repülhetetlenül pici repülőgép

Messerschmitt Me.P.65: kevés az információ

Ezek csak példák voltak. A legtöbb repülőgépnek utánnanéztem, az említettekről nem tudtam kielégítő információt szerezni, és úgy vélem van amit kihagytam.



#információ #furcsa #II. világháború #repülőgép. vadászrepülőgép
2015. aug. 31. 12:33
 1/1 Gugu Gabor ***** válasza:

Ne haragudj de lusta vagyok mindnek egyenként utána nézni, az uicraft tipikusan fantázia vagy project maketteket készít. (szóval legjobb esetben prototípusig jutottak,vagy csak terv, vagy csak valaki kitalált valamit ami jól néz ki)

Pédául a JU EF009 lehet hogy repülhetetlenül kicsinek tűnik,viszont hasonló koncepció mint a ME163 komet (az se egy nagy gép) viszont az repült, nem valami remek konstukció, kényszer szülte elképzelés stb. de repült

2015. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!