Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azoktól kérdeznék, akik...

Azoktól kérdeznék, akik Nagy-Magyarországot akarnak! Mi a terv a szlovákokkal?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a románokat, szerbeket, ukránokat visszatelepítenék a saját hazájukba. De mi a helyzet a tótokkal? Hisz ők teljes egészében belőlünk származnak.

Gondolom ha nekünk nem tetszik, hogy elszlovákosítják az ottani nemzettársainkat, akkor részünkről se lenne szép dolog.


Olyan válaszokat nem kérnék, hogy ők hülyék. Majd kiderül az általuk javasolt megoldásokból!


2011. máj. 26. 15:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
20%
Autonómia, úgy, ahogy a horvátoknál.
2011. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 gr. Shadow ***** válasza:
44%

Először is olyan hogy "szlovákok" nincs! Felvidéken élő Tótok vannak. Másodsorban nem származnak belőlünk hanem a középkorban telepítették be őket először és későbben csináltak egy látszat államot.

Egyébként meg nem kell velük csinálni semmit, vagy beilleszkednek és dolgoznak mint eddig, vagy mennek ahova akarnak, vagy mennek ahova nem akarnak...

2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az autonómia bennem is felmerült, de hát akkor ott fent hol a határ?
2011. máj. 26. 15:11
 4/34 hollófernyiges ***** válasza:
78%
Azzal ugye tisztában vagy hogy egy ilyen kitelepítős sztorit csak erőszakkal lehet végbevinni, és azzal hogy ez háborút jelent Szlovákiával, Romániával és Szerbiával (eddig harmincötmillió ember) és jószívű voltam mert Ukrajnát, Horvátországot plusz az egész NATO-t még bele sem számoltam.
2011. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
Integrálni egy részét, másik részét meg a csehekhez, ha befogadnák, ha nem jól vannak ők ott.
2011. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
Ingyen rabszolgamunkát végezhetnének.
2011. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem a menetét kérdeztem, hanem hogy mik a terveik ezekkel...
2011. máj. 26. 15:30
 8/34 anonim ***** válasza:
33%
Szét kell szórni őket Magyarországon. Nagy részük úgyis német vagy magyar eredetű.
2011. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
A szlovákok nem kellenek.
2011. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%
Ha van amiért érdemes erre az oldalra visszatérni, akkor ezek a jóféle naív hozzáállások. Lefogadom még nincs élettapasztalatotok, mert ez az egész trianon mizéria,állítsuk vissza nagy magyarországot kivitelezhetetlen a valóságban. De csak játszatok tovább a gondolatokkal...:)
2011. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!