Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azoktól kérdeznék, akik...

Azoktól kérdeznék, akik Nagy-Magyarországot akarnak! Mi a terv a szlovákokkal?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a románokat, szerbeket, ukránokat visszatelepítenék a saját hazájukba. De mi a helyzet a tótokkal? Hisz ők teljes egészében belőlünk származnak.

Gondolom ha nekünk nem tetszik, hogy elszlovákosítják az ottani nemzettársainkat, akkor részünkről se lenne szép dolog.


Olyan válaszokat nem kérnék, hogy ők hülyék. Majd kiderül az általuk javasolt megoldásokból!


2011. máj. 26. 15:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%

Hál IStennek nem veszélyeztet ez a helyzet...


http://www.youtube.com/watch?v=7z0r0b9oPX0


küldeném mindenkinek aki szereti :D :D

2011. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
45%
Hogyhogy mi a terv a slotákokkal? Fogni egy minigunt, és...
2011. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
38%

Nagy-Mo??? Beteg vagy? Háborút akarsz??? Elég primitív felfogás. Nem kéne már egyszer befejezni???

Van Mo., Szlovákia, Románia, Ukrajna, Szerbia, Horvátország, Szlovénia, Ausztria, ha csak a szomszédokat említem, de sorolhatnám tovább. Országok vannak.

Akinek nem tetszik ahol él, az elköltözhet.

Ahol egy településen többféle nemzetiség él, általában a többség elfogadja egymást, és csak néhány különcködő van.


Pl. Mária Terézia telepített be hajdanán németeket hazánkba. Vannak olyan falvak, ahol máig szinte mindenki sváb származású, de magyarul beszélnek, ide születtek, stb. Velük mit akarsz??? Nem Németország a hazájuk.

Alföldön például élnek szlovákok, nem tudom mikor telepítették be őket, de az is azért történt, hogy ne néptelenedjen el az ország. Megszokták itt, és az utódok is magyarul beszélnek... Nagyon sok kulturális emlék származik ilyen betelepítettektől.


Aztán a 2.világháború után sok helyütt kitelepítettek svábokat, helyükbe tótokat hoztak. Ők nem önszántukból költözködtek... De beletörődtek, megszokták, a helybeliek elfogadták őket. Micsoda felfogás lenne most elüldözni az utódaikat??? Észnél vagy?

Sajnálatos tény, hogy az elcsatolt területeken élő magyarok nem hazánkhoz tartoznak társadalmilag, jogilag, stb. De legalább élhetnek továbbra is saját házaikban, amiért megdolgoztak. Ha nem tetszik, akkor lehet költözni hazánkba, manapság bárki megteheti...

2011. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
36%

Ami kimaradt:


A nemzetiségi ellentéteket csak az ilyen hangoskodók szítják, mint te. A politikusok meg további műbalhét csinálnak belőle, hogy ne unatkozzanak. Bár a politikusokat ez igazán nem érdekli, mert ők az állami pénzek lenyúlásán dolgoznak titokban, amíg a tefélédnek azt mutatják, hogy teszek valamit, oszt közbe semmit, csak az orrodnál fogva vezetnek, te meg még el is hiszed a baromságot.

2011. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
47%

A nemzeti ellentéteket leginkább ők szítják...lásd magyarverések, a köztársasági elnök át nem engedése, és a többi, és a többi.


Nálunk mikor fordul elő hogy szlovákokat, szerbeket, ukránokat vernek? Szerintem nem sűrűn. Ők keresik a bajt, nem mi.

2011. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Háborúzni miért lenne primitív dolog?


"Ahol egy településen többféle nemzetiség él, általában a többség elfogadja egymást, és csak néhány különcködő van."


Költözz be két hozzád hasonló barom haveroddal egy cigánytelep közepére, aztán majd nézzed, mennyire fogadnak el!


"A nemzetiségi ellentéteket csak az ilyen hangoskodók szítják, mint te."


Én csupán kérdeztem valamit. Hol mondtam én azt, hogy akarok bármit is?


"Aztán a 2.világháború után sok helyütt kitelepítettek svábokat, helyükbe tótokat hoztak. Ők nem önszántukból költözködtek..."


Barom, a családom aztán k*rvára nem tót...

2011. máj. 26. 17:25
 17/34 anonim ***** válasza:
62%
azért lenne hülyeség a háború,mert én pl nem harcolnék azért h a románok újra ide tartozzanak,maradjanak ott bocskorosnak....nem mennék harcba értük...
2011. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
16%

Hungarista vagyok, ennek szellemében a hungarista álláspontot képviselem:

Minden talajgyökeres és honképes népnek joga van a Kárpát-Duna Nagyhazában való élethez. Értem ezalatt a szlovákokat, románokat, szerbeket is. Megkapnák a teljes autonómiát.

2011. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
74%
így van!!!!!..minden románt bitófára!!!!!!!!!!
2011. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
59%
hej hej ki nem ugrál köcsög román hej hej ki ott él az mind román hej hej :D :D
2011. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!