Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azoktól kérdeznék, akik...

Azoktól kérdeznék, akik Nagy-Magyarországot akarnak! Mi a terv a szlovákokkal?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a románokat, szerbeket, ukránokat visszatelepítenék a saját hazájukba. De mi a helyzet a tótokkal? Hisz ők teljes egészében belőlünk származnak.

Gondolom ha nekünk nem tetszik, hogy elszlovákosítják az ottani nemzettársainkat, akkor részünkről se lenne szép dolog.


Olyan válaszokat nem kérnék, hogy ők hülyék. Majd kiderül az általuk javasolt megoldásokból!


2011. máj. 26. 15:03
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

"Hungarista vagyok, ennek szellemében a hungarista álláspontot képviselem"


Igen, ezzel a horvát és tót résznél egyetértek, de a bevándorló románoknak, ukránoknak és rácoknak van saját hazájuk is...

2011. máj. 26. 23:15
 22/34 anonim ***** válasza:
36%
Úristen, hogy ti milyen gonoszak és agresszívek vagytok :(
2011. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Pro Patria ***** válasza:
76%

"...'Aztán a 2.világháború után sok helyütt kitelepítettek svábokat, helyükbe tótokat hoztak. Ők nem önszántukból költözködtek'


Barom, a családom aztán k*rvára nem tót..."


És ő ezt hol mondta?:D Látom, problémáid vannak a magyar nyelv értelmezésével...:) Mint általában a jobbikosoknak.

2011. máj. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%

Voltaképpen, a Nagy-Magyarországozók,ugyanazt tennék ( vagy rosszabbat) a szlovákokkal, mint most a szlovákok a kint élő magyarokkal.


Mert érted, kérdező, ha egy szlovák nyom el egy magyart, az disznóság, de ha mi nyomnánk el őket...az nem disznóság volna, ha nem igenis jó dolog.

2011. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 03:23


Itt egyedül neked van problémád az értelmezéssel.

Olvasd át még párszor, és akkor talán leesik, hogy mikor telepítették át a családunkat, és a következő nagy lépés számodra talán az lesz, hogy rájössz, hogy nem vagyok tót...

2011. máj. 27. 13:38
 26/34 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:23


Ezt már említettem a kérdésben...

2011. máj. 27. 13:39
 27/34 Pro Patria ***** válasza:
68%

"Olvasd át még párszor, és akkor talán leesik, hogy mikor telepítették át a családunkat, és a következő nagy lépés számodra talán az lesz, hogy rájössz, hogy nem vagyok tót..."

Te még mindig nem érted, hogy a kommentben szó sincs a családodról?... Senkit nem érdekel, érted?? Azt fejtegeti a válaszoló, hogy az erőszakos ki-be telepítgetések milyen károsak, mert PÉLDÁUL a második világháború után a M. Terézia által betelepített sváboknak helyére szlovákokat telepítettek be. Akiket most meg telepítenénk ki?! Áhh... hülye vagy, és az is maradsz. Gárdistának még így is jó leszel.


"Szép öcsém, be nagy kár, hogy apád paraszt volt s te is az maradtál."

2011. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy... Ilyen alacsony szintű értelmezőképességet...
2011. máj. 27. 19:11
 29/34 Pro Patria ***** válasza:
43%
A primitív emberek nem érvelnek, hanem konokul tagadnak és szitkozódnak.:) Ebből látszik, hogy igazam van - csak utólag nem nagyon ízlik elismerni, hogy béna voltál.
2011. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Áruld már el, hogyha tótokat telepítettek át, akkor én miért nem az vagyok...
2011. máj. 28. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!