Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan kell elképzelni a...

Hogyan kell elképzelni a Pitbull kiválasztást, a KMZ nél?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

[link] van már ilyen kérdés, van róla videó, van róla oldal és minden mi szem szájnak ingere.


Ja és van egy nagy találmány, ami kiad elég sok találatott, ez a google.


A pitbull kiválasztása meg szerintem egyszerű, aki kell nekik azt viszik.

2015. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rossz a link. De egyébként köszi. Szóval szerinted nem nehéz? A Pokol hete szerinted komolyabb?
2015. aug. 6. 21:49
 3/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire lehet egy mondatban említeni a nem nehéz szót és a világ bármelyik különleges alakulatának kiválasztó kurzusát.


Ha mondjuk végig csináltál már 4 ironmant akkor bocs, neked lehet tényleg könnyű.


Egyébként nem egy könyv született a témában, nem azt mondom hogy ugyan azt fogod kapni mint mondjuk az SAS nél de valami hasonlót, olvass utána!

2015. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem arra célzol hogy én azt mondom könnyű a kiválasztás. Nekem az előttem válaszolónak a válaszából az jött le hogy ő nem tartja nehéznek ezt a lépcsőfokot.Hogy érted azt hogy nem ugyanazt kapom e mint az SAS nél? Ezzel Mire célzol? Hogy az SAS é keményebb, hosszabb, elismertebb, jobb?
2015. aug. 6. 22:11
 5/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Az SAS valószínűleg elismertebb, hisz az egyik legrégebbi különleges alakulat.

Egyébként arra céloztam hogy a pitbull nem a kiképzés hanem a kiválasztás. Ez nagyon hasonlóan megy mindenhol, fizikailag, szellemileg, lelkileg tesznek próbára a végsőkig, a tényleges kiképzés, tanfolyam ez után jön.

Valószínűleg egy gazdagabb országnak több pénze van a tényleges kiképzésre mint egy szegénynek.

2015. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hol láttad, hogy én írtam azt hogy ez már a kiképzés. Egyébként egyetértek veled. Mentek a zöld pacsik!
2015. aug. 6. 22:55
 7/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Arra próbálok kilyukadni hogy tök mindegy hogy milyen a kiválasztás( mindenhol kemény), nem nagyon lehet eldönteni hogy egy norvég kommandós a keményebb akit a kiválasztás alatt belezavartak nyakig az 5 fokos mocsárba, vagy az izraeli kommandós akit 50 kilós hátizsákkal futattak a 45 fokos sivatagban, nem hiszem hogy ezen dőlne el bármi is.
2015. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a választ!! Igazad van.
2015. aug. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!