Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Honnan ered Hitler zsidókkal...

Honnan ered Hitler zsidókkal és a marxistákkal szembeni gyűlölete? Miért utálta őket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lerágott csont, de nem a történelemkönyvekben és a Wikiben leírtakra vagyok kíváncsi, hanem "maszek" véleményekre.

(mielőtt még valaki fajgyűlölőnek kiáltana ki, hát nem vagyok az, csak egyszerűen érdekel a téma)


2014. szept. 6. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát például az ügyvédem. :) Ő mondjuk főleg drága.
2014. szept. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, arra gondoltál már, hogy nem utálja senki a zsidókat, csak egymást hülyítitek ezzel? :)
2014. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

pl. "drágabolgárúr"?

Ő elég drága, nem? :D

2014. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tanárom olyat is mondott h sok német el volt eladosodva, uzsora kamatot kapott a zsidótól, aztán kitalálták h ha nincs zsidó nincs adósság, igy a nép gyülölte a zsidókat..
2014. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

A tanárod hazudott. Nem gyűlölte senki a zsidókat, most is alig néhányan gyűlölik őket, azok meg többnyire elmebetegek. Vagy simán csak irigyek.


Egyszerűen volt/van bennük egy jó adag paranoia. A nemzsidókat meg egyszerűen nem érdeklik, nem is nagyon tudják, ki zsidó, ki nem.

2014. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!