Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet, hogy kitör a III....

Lehet, hogy kitör a III. világháború?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy cikket,aminek a címe : Putyin már döntött a III.vh-ról....


[link]


nem tudom , de ha tényleg kitörne abba Magyaro. is benne lenne?



2014. aug. 13. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kína nem állna Oroszország mellé, mivel Kína és az USA függenek egymástól, Japán nem kér még egy atombombát. Az Arabok semmit nem érnek Izrael ellen, mivel emlékezzetek csak vissza a 6 napos háborúra, 4 ország ment Izraelre, az Arabokkal az élen, és mind a 4-en 6 nap alatt vesztettek, azóta az a 4 ország semmit se fejlődött nagyon, szemben Izraellel, a világ Top 25 haderejében tuti bent van. Oroszország erős, de az USA is szétszedi, mint hadi technika, mint emberanyag, csak annyiban van hátrányban, hogy az USA kisebb mint Oroszország, meg egy kicsivel kevesebb atomja van, de még ha ez nagy bajt is jelentene, ott van kisegítőnek fél Európa . . .
2014. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az oroszok megfingatnák nyugodt szívvel európát, az usa se tudna mit tenni ellene mert nem merne. Kína nem állna az usa melle esetleg az usa kína mellé mert nem kína függ az usától, hanam az usa kínától.
2014. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát Kína inkább kimaradna, Oroszországot meg hidd el, könnyebb elintézni, mint azt pár bordarázós páva itt írogatja!
2014. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem.És köszönöm a válaszokat:))
2014. aug. 14. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!