Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehet, hogy kitör a III....

Lehet, hogy kitör a III. világháború?

Figyelt kérdés

Ma olvastam egy cikket,aminek a címe : Putyin már döntött a III.vh-ról....


[link]


nem tudom , de ha tényleg kitörne abba Magyaro. is benne lenne?



2014. aug. 13. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Már annyiszor megkérdeztétek.

Szerintem tegyünk pontot a dolog végére:

Igen, kitört a 3. vh., igen Kárpátalja, sőt trianon visszacsatolására itt az idő.

Lehet visszamenni COD-ozni, kitört a világháború, remélem mindenki megnyugodott.

2014. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy Tiszántúl és Nógrád lecsatolásának. Vagy még pár besötétedett résznek.
2014. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Valami ravasz stratégiát kellene kitalálni abban a helyzetben. Sajnos azon is nagyon sok múlik, hogy akkor Magyarországot kik vezetik. Viktoréktól kitelik, hogy ügyes kettős játékot tudnának játszani, amiből előnyünk lehetne.

A lényege, hogy az oroszokkal titkos megállapodást kellene kötni az elején, a NATO-val pedig csak határvédelemre "szerződni". Ha lenne szárazföldi front úgysem erre jönnének az oroszok, ha sikerülne benyomulniuk Kelet-Európába. Amikor pedig kiderül, hogy ki fog győzni, akkor a győztes mellé kell állni.

Én egyébként Putyin és szövetségeseire tippelek, mert sokkal többen vannak és több fontos dologban erősebbek.

2014. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
De szép nagy féreg vagy! Gratulálok.
2014. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"De szép nagy féreg vagy! Gratulálok."


Csak Magyarország számít, az a legfontosabb. Nem látok semmi magasztos eszmét ami miatt valamelyik oldal mellé kellene állni. Ez pénzről szól. Ha te tudsz valami értelmes indokot, hogy miért nem az ország a legfontosabb akkor nyugodtan írd le.

2014. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Vadkan01 ***** válasza:
Miből? Pandóra szelencéjéből?
2014. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
Nyugat simán helyre vágná, az oroszok mellé max a kecske dugó Arabok állnának . . .
2014. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Nyugat simán helyre vágná, az oroszok mellé max a kecske dugó Arabok állnának . . ."


A valószínűbb forgatókönyv, hogy a BRICS országok szétszedik a NATO-t, az arabok pedig lerohanják Izraelt. Európa pedig átáll, mert nem hagyják a vezetők, hogy elbukjon. Az USA pedig több részre fog esni. Ha valahogy a Nato nyerne, akkor pedig eleve nyerő csapatban vagyunk és akkor is megússzuk.

2014. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nemértem az Oroszok mire verik magukat. A NATO könnyűszerrel szétvágná őket. Azért ne felejtsük már el, hogy Oroszország még mindig csak egy ország, a NATO pedig magába foglalja az USA-t meg fél Európát.. Ki állna az Oroszok mellé? Max ha Kína vagy Japán melléjük állna akkor talán labdába rúghatnak.
2014. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves elsô..

17éves lány vagyok...és szimplán èrdekel a téma, nem azért kérdeztem meg , hogy bunkóskodj...


A többieknek köszönöm a választ.:))

Amúgy szerintem , nekünk és a hasonló "törpe államoknak" annyi lenne egy esetleges világháború során...:((((

2014. aug. 13. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!