Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi lehetne az-az...

Rapidio kérdése:

Szerintetek mi lehetne az-az ok amitől kitörne a 3. világháború?

Figyelt kérdés

Én tippelek arra példa hogy ha egy magyar vagy angol feltöri a Kínai vagy Japán hadsereg szerver gépét akkor valami lehet belőle..

De ez csak egy hűje ötlet.

Kíváncsi vagyok szerintetek mi lehetne az ami elindítja :)



#világháború #világháború3.
2014. aug. 9. 12:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Maga a gondolat, hogy a 3 világháború kitörésének okát feszegeted aggodalomra ad okot.

Nem a világ szempontjából, mert a világ felelős vezetői tesznek azért, hogy ne legyen harmadik, hanem a te egészséges lelki fejlődésed szempontjából.

2014. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha Kína egy konfliktusban állást foglalna.

vagy ha egy Amerikai beavatkozást súlyos veszteségekkel és sikertelenül érne véget amerikai oldalon.

2014. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Velem minden rendben van csak érdekel hogy mik azok az okok.

Ez mindig is érdekelt.

2014. aug. 9. 12:21
 4/23 anonim ***** válasza:

A kérdés felvetés miért ad aggodalomra okot? Az hogy az ember gondolkodik és a lehetőségeket firtatja az nem jelent problémát. Még él az a generáció, ami részese volt a közvetlen világégésnek, valamint alig 25 éve esett szét a világ egyik vezető birodalma, ami szintén felért egy világháborús veszteséggel.

Közben nehéz nem észrevenni, hogy megalakult a Brics! Kína a világ 2. legerősebb hatalmává nőtte ki magát és megállíthatatlanul elveszti befolyását európa.

2014. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk én Japánra tippeltem volna mert úgy gondolom fejlettebb mint Kína.

Mondjuk még talán nyomós ok lehet az hogy Amerika annyira nagynak képzeli magát hogy mindenbe beleavatkozik közben nem is tudja hogy melyik félnek van igaza de mellé áll.

Közben tudomásom szerint a hidegháború még mindig folyik Oroszország és Amerika közt aminek köszönhető náluk a válság.

Gondolhat egyet Oroszország és amikor Amerika okoskodik éppen Lerohanhatja.

De ez csak egy gondolat de akár ez is megeshet szerintem.

Most az Amerikaiak kitalálták a távirányítós harci gépet.

Ezzel csak annyi a baj hogy hiába van nagyon erős tűzfal mindenen át lelet jutni és akkor van a baj.

Az országok a 21. században annyira az elektronikára bízza az életét hogy a mesterséges inteligencia egyszer ellenünk fordul / fordíthatják és akkor baj van.

2014. aug. 9. 12:32
 6/23 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem ahhoz, hogy a 3. VH kitörjön az kell, hogy valamelyik nagyhatalom vezetői pozíciójába egy beszámíthatatlan ember kerüljön.


Putyin néha annak tűnik, bár nem teljesen hülye. Ha O.V. lenne Putyin helyén, az viszont aggodalomra adna okot.

2014. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De még várnám a tippeket és a válaszokat .

Annyira nem értem én a politikát és társait.

Esetleg ha hüjeséget írtam ne oltogasson hanem ha lehet magyarázza el nekem.

Egy ismerősön szerint mindent a zsidók irányítanak.

Annyit hallottam hogy a válság felelőse a zsídó népség mivel részvényeket adtam el ami semmit nem ért és így képtelenek voltak a cégek hitelt felvenni ami miatt az országnak is fel kellett venni mert így nem tudta volna finanszírozni a hitelt stb...

De ezt csak hallottam.

2014. aug. 9. 12:36
 8/23 A kérdező kommentje:
Ki O.V. ?
2014. aug. 9. 12:37
 9/23 anonim ***** válasza:
Minden valamire való magyar ember leszarja, lefossa és lefingja az USA-t.
2014. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha betiltanák a Barátok közt sorozatot,na az már ok lenne.
2014. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!