Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek mi lehetne az-az...

Rapidio kérdése:

Szerintetek mi lehetne az-az ok amitől kitörne a 3. világháború?

Figyelt kérdés

Én tippelek arra példa hogy ha egy magyar vagy angol feltöri a Kínai vagy Japán hadsereg szerver gépét akkor valami lehet belőle..

De ez csak egy hűje ötlet.

Kíváncsi vagyok szerintetek mi lehetne az ami elindítja :)



#világháború #világháború3.
2014. aug. 9. 12:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Ti mit mondanátok arra hogy ha valaki kijelenti : "Mit adott nekem a haza hogy én érte harcoljak?!".

Tehát ez arra utal hogy dezertálna.

Ma is halállal jár a dezertálás?

2014. aug. 12. 19:27
 22/23 anonim ***** válasza:
Vannak országok ahol igen, másutt börtön jár.
2014. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az kőolaj. Pontosabban annak az elfogyása fogja elindítani. Mert egyszer el fog fogyni, az biztos. És sajnos nem egyszerre fogy el minden nemzetnek. És ha pl. az oroszoknak még lesz, az amcsiknak meg már nagyon fogytán, akkor szerinted mit tesznek az amcsik? Nem fognak hüppögni otthon, hanem a maradék segítségével megpróbálják megszerezni a többit. Mindig is ezt tették, ma is ezt teszik, mert tudják, hogy az olaj által adott gazdagságuknak ha vége lesz, akkor az USA-nak is vége.
2014. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!