Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » (Sziasztok) Komoly mellzavarom...

(Sziasztok) Komoly mellzavarom, lúdtalpam, és fokozott hát kyphosisom van. Így nem vesznek fel az idegen légióba? (Lent)

Figyelt kérdés
Ezek a problémáim, de ezek a zavarok semmiben nem gátolnak meg, nem fáj semmim tőle, nagyon jól bírom a terhet, nagy állóképességem van. Így fel fognak venni, hogy bírom, vagy akkor sem?

2013. dec. 30. 14:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Soha nem fájt a gerincem, lábam, mellkasom.


-A válaszokat előre is köszönöm-

2013. dec. 30. 14:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem baj csak meleg ne legyél.
2013. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam azt is, hogy vassal, nehéz tárgyakkal telepakoltam egy hátizsákot. De bírtam, nem fáj semmim.
2013. dec. 30. 14:37
 4/7 A kérdező kommentje:

akkro jó. Köszönöm.


És nem vagyok meleg :D xd

2013. dec. 30. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű hogy felvesznek így. Ha 40 kilométert kell gyalogolni 40 kilóval a hátadon egész nap akkor másként nézne ki a helyzet.
2013. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lúdtalp ellen és a kyphosis-om ellen lehet tenni. Mellzavar nem tudom mit takar. Kezdj el tornászni, vegyél lúdtalpbetétet. Fejleszd a erőlétedet: edz és fuss. Majd, ha leeseik az első hó akkor mehetsz szűzhóba futni.


Ha csak úgy szedett vetetten beállítasz akkor még az alapképzést sem fogod elvégezni. Sokakat elküldenek, sokak pedig maximum a 7. ciklusig bírják.

2013. dec. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A lúdtalp és a kyphotis ellen lehet tenni, igazat írt az előző válaszoló. Kezdd el edzeni otthon (hány éves vagy? ha akarsz írj privátot) mert a légiónál nagyon kemény kiképzés van. A @harmadik válaszoló ne madott túl jó választ. de nem baj. Na én megyek, de ha akarsz többet tudni írhatsz, én ebben jártas vagyok.
2013. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!