Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Gerincérdűléssel felvesznek a...

Gerincérdűléssel felvesznek a Francia idegen légióba?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

ha gerincferulest akartal irni, akkor nem. bar homokzsaknak jo lennel, ennyi esszel.


idegen orszag felig legalis hadseregebe belepni, gratulalok...

2013. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 UFOTOCH ***** válasza:
Mi a gond vele?
2013. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy görbe?
2013. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem fogod bírni rossz gerinccel

a strapát

2013. dec. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

"idegen orszag felig legalis hadseregebe belepni, gratulalok..."


Az idegen rossz? S mitől félig legális? Akkor Mátyás-király Fekete-serege is az volt? Csak mert abban is mindnféle zsoldos szolgált, nem csak magyar (vagyis túlnyomórészt nem magyar). Ha már valaki lemond bizonyos állampolgári jogairól (rendőr, tűzoltó, katona), legalább keressen jól cserébe, nem? De ha valaki azzal jön, hogy a haza szeretete miatt a Honvédségbe kell menni, az vagy hülye vagy hiú. Arról nem is beszélve, hogy külföldön valószínűleg szakmailag is színvonalas kiképzést és feladatokat kap s nem csak a gyíkhús-konzerv túlélésére meg a lerobbant csapatszállító betolására tanítják meg.

Ja egyébként gerincferdülés önmagában nem kizáró tényező, de jelent annyi hátrányt, hogy ne vegyenek fel miatta. Ha 40 fitt fiatalból ki kell választani a 10 legjobbat, akkro a gerincproblémás biztos nem lesz benne.

2013. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most idén töltöttem a 21. életévemet, és az új oktatási törvény miatt nem tudtam nappali tagozaton szakmát szerezni. Érettségi után Rendészeti iskolába akartam menni, csak kizáró ok a gerincferdülés. Mivel így hivatásos katona sem lehetek, maradt volna a légió.


Itt vagyok ennyi idősen, habár egy OKJ-s szakmát szereztem (fegyveres bizt. őr), de változtatni szeretnék. A havi 60-80e Ft-ból meg lehet élni, de nem jutok előrébb. Valakinek van ötlete, hogy mit csináljak?

2013. dec. 24. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem lenne otletem: tanulj ki valami ertelmes szakmat. tudod csak felig poen, hogy van aki biztonsagi or marad, van aki tovabbtanul. ez egy zsakutca, mint ahogy a legio is az.
2013. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, kell egy másik szakma, de pénz nélkül nehéz ügy. Dolgozok és lesz belőlem valami.
2013. dec. 25. 12:59
 10/10 anonim ***** válasza:

"Érettségi után Rendészeti iskolába akartam menni, csak kizáró ok a gerincferdülés. Mivel így hivatásos katona sem lehetek, "


Egy kérdés. Szerinted, ha a rendészetin és a Honvédségnél is kizáró ok a felvételin a gerincferdülés, akkor a Francia Idegenlégióban - amely legalább annyira ad a színvonalra, mint az előbbi kettő... - miért vennének fel egy olyan valakit, aki a 35 kilós felszereléssel nem tud 10 km-nél többet legyalogolni, mert ennyi idő után egyszerűen már a lépés is kibírhatatlan fájdalmat okoz majd neki, nem hogy a menet hegyi utakon?

Próbáld meg logikusan végiggondolni.

2013. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!