Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Emlékszik itt valaki a 1999-es...

Emlékszik itt valaki a 1999-es NATO bombázásra?

Figyelt kérdés

Amikor is az akkor még jugoszláviának nevezett szerbiát bombázta a NATO...

És mi a véleménye?



2012. aug. 4. 00:16
1 2
 11/20 mustafa33 ***** válasza:
98%

A multkor egy kérdésrte aszt írta valaki, hogy zsidók érdeke volt Jugoszlávia megteremtése és Tito is a zsidóknak dolgozott. Most meg azt tudtuk meg, hogy zsidók képezteék ki Milosevičet hogy szétverje Jugoszláviaát.

De nagy az Isten állatkertje.

2012. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Miért lett volna érdekük a zsidóknak egy 6 országból álló összetartó országot létre hozni?

Így nehezebben bírják elfoglalni.

2012. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

mondjuk egy globalizált világot egyszerübb irányitani mint sok különböző országot.egyszerűbb egy valahol ott lenni mint sok távoli különböző helyen.

PL:USA/EU-bárhol van ott benn van mindenhol.ha angliában van,németországban az EU-ban van ez a lényeg nem kell sok helyen lenni.

egy egységen belül nincs háború (elvileg) nem kell külön elfoglalni mindenkit egyszerre lehet úgy,hogy észre sem veszik.

gyorsan egy zsidot vezérnek,és le van tudva a gyarmatositás.

2012. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

en ateltem, vajdasagi vok, es folotem repultek a repulok, par km eset bomba is, a fejem folt atvagtak a hangsabeseget, jo nagyot durant...

marhasagokat beszeltek, nem mindegyik szerb marha, ahogy minden nepben, ott is vannak igazan jo emberek..csak az a baj hogy koztuk kicsit tobb a rosz, meg nagyon kimostak a mediak a fejuket..elbutultak..a masik marhasag h a milosevic a zsidoknak doglgozot..ilyen marhasagot meg nem halottam, o maganak dolgozot, a sajat hatama megmaradasaert vitte az orszagot a haboruba..

2012. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Azok közül aki itt él mindenki emlékszik milyen volt.
2012. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mostanság próbálgatják a szirénákat, akkor hideg futkos a hátamon! Soha többet nem akarok ilyesmit átélni, de ha így folytatja az aktuális szerb kormány, akkor lehet, hogy lesz még alkalom...
2012. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Akkor születtem!
2012. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Emlékszem.
2012. szept. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hát, borzalmas lelki feszültség lehetett :(. Akkor kellett volna bevonulni délvidékre, visszavenni, azok a mocskok úgyse érdemlik meg a vajdaságot, ma is csak valami kisajtolható dolognak nézik.
2013. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Emlékszem. Nem szép mondani ilyet de én akkor örültem neki. Soha nem voltam egy gyülölkedő ember, de a háboru megváltoztatja az embert. A nyomorult szerbeknek esett áldozatul a családom, utánna fogtam fegyvert. Kegyetlenné formált a háboru. Életemben egyetlen dolgot nem bántam meg, azt, hogy halomra öltem a szerbeket, akkoriban nem foglalkoztam vele, hogy katona vagy civil. A háboru vége előtt Magyarországrs jöttem, itt kezdtem új életet.
2016. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!