Nem tudnak, mert annyira elterjedt a médiában, hogy a szírek többsége nem akarja a beavatkozást, hogy csak rosszul tudnának most már kijönni belőle, a világ azt mondaná, hogy a nyugat már megint rátelepszik az arab országokra, mint Iraknál stb. Ha meg nem avatkoznak be, akkor meg azért szemetek. És Oroszországtól és Kínától is félnek, senkinek nem hiányzik, hogy szembemenjünk velük.
2012. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
2/8 anonim válasza:
Nem, mert ha be akarnának avatkozni, már megindult volna régen ennek a kommunikációs előkészítése, lennének kiszivárgások, hogy ekkor-akkor indulnak stb. De semmi jele.
2012. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
3/8 anonim válasza:
Nem kéne mert ku*va nagy pofont kapnak az Eurázsai uniótól. (Oroszország, Kína stb.)
2012. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
4/8 anonim válasza:
Nem fognak, mert Szíria Oroszország egyetlen közel-keleti szövetségese, ha mégis megpróbálnák, a ruszkik páros lábbal rúgnák őket seggbe.
2012. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
5/8 anonim válasza:
Attól még úgy betudnak avatkozni , hogy fegyverekkel kiképzésekkel támogatják a felkelőket.
Ha a NATO (=USA) úgy dönt, hogy beavatkozik, mint Líbiában, én kizártnak tartom, hogy Oroszország, Kína vagy Irán bármit tenne ez ellen, néhány tiltakozó levélen kívül az ENSZ-ben.
Mellesleg az USA-nak sem érdeke a térség destabilizálása, mivel ha megdöntik az Asszad-rezsimet, könnyen kialakulhat egy elhúzódó polgárháboró (mint Irakban)és lehet, hogy a végén egy szélsőséges iszlám állam jönne létre.
2012. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
7/8 anonim válasza:
Ezzel nem értek egyet annyiban ha megdöntik az Aszad rezsimet több mint valószínű , hogy olyan kormány jön (akiket már kezdenek is elfogadni a nagyobb országok Németország, Franciaország) aki szépen kiárulja minden nyersanyagját az országnak.
Félre ne értsetek az Aszad rezsimnek meg kell előbb utóbb dőlnie mert egy rossz diktátor, de jelenlegi állás alapján nem egy jobb világ fog jönni Szíriának.
Lásd Irak ahová szintén elhozták a nagy demokráciát.
Amúgy érdekes, hogy ez a demokrácia mindig csak ott üti fel a fejét ahol van olaj és más drága nyersanyagok.
2012. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
8/8 anonim válasza:
Az Assad rezsim bukása a sziriai fundametalisták megerősődését eredményezi,( mint libiában)még őket is le kell győzni,csak utána lehet demokráci.Addig meg drágulhat az olaj.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!