Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Emlékszik itt valaki a 1999-es...

Emlékszik itt valaki a 1999-es NATO bombázásra?

Figyelt kérdés

Amikor is az akkor még jugoszláviának nevezett szerbiát bombázta a NATO...

És mi a véleménye?



2012. aug. 4. 00:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Emlékszem,háborúban olyan,hogy jó meg gonosz nem létezik,csak ellentétes érdekűek.
2012. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nos én ott is voltam.

És megmondom őszintén örültem a bombázásnak.

2012. aug. 4. 00:42
 3/20 mustafa33 ***** válasza:
93%
Igen. ÉS? Én emlékszem a galamblelkű szerbek vérengzéseire is. Szegény békés szerbek, azok a nyomorult szlovének, horvátok, bosnyákok, koszovói albánok mint rákényszerítették őket hogy rájuk támadjanak, pedig ők ártatlan maszületett ártányok.
2012. aug. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Én sem szeretem a szerbeket, de azért milliókat kiirtani túlzás.
2012. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

"Én sem szeretem a szerbeket, de azért milliókat kiirtani túlzás."


Belőlük nem túlzás...

2012. aug. 4. 01:17
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, én akkor NATO-párti voltam, és reméltem, hogy talán Magyarország is visszakapja Bácskát. Az ELTE jogi karán ki volt téve egy térkép, a MIÉP tartott előadást, hogy milyen területeket kellett volna visszakövetelnünk akkor. A casus belli is megvolt, a barcsi bombázást nehezen lehetett véletlennek hinni. Sajnos ilyen történelmi helyzet nem hamar jön újra. Csak hát hiába akart volna lépni a kormány, ha a nép nem támogatta volna.
2012. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Igen, én akkor NATO-párti voltam, és reméltem, hogy talán Magyarország is visszakapja Bácskát."


Ez lett volna a minimum

2012. aug. 4. 01:33
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Milyen kedves vagy kérdező :DDD.
2012. aug. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%

Valójában a Milošević, aki miatt volt a bombázás tényleg egy barom volt, akit a zsidók képeztek ki, hogy tönkretegye Jugoszláviát. Sikerült is neki. Csakhogy 1998-ban amikor Szerbiának lett az elnöke akkor a lelkiismeret feltámadt belőle és ellent mondott a Nyugat Nagy embereinek. Ezért kellett Szerbiát bombázni!

Az USA-t nem érdekli, hogy ki mitt tett, lényeg, hogy őket szolgálják, de Milosevic ezt megszegte.

De miért a szerb népet kellene büntetni amiért a szerb katonák voltak a bűnösök.

2012. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"De miért a szerb népet kellene büntetni amiért a szerb katonák voltak a bűnösök."


Csakmert rajtunk itteni magyarokon csattant mindig a dolog

2012. aug. 4. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!