Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Atom bunkert szeretnék építtet...

Atom bunkert szeretnék építtetni a házunk udvarába mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

házunk udvarába akarok építtetni egy atombunkert nem kell nagy csak akkora hogy 30-40 ember férjen bele konkrétabban ágyak,fürdő,WC.

Ez körülbelül mennyibe kerülne ez?



2012. jún. 16. 21:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Csernobilban akik takarítottak fél órát olyan mértékű sugárdózist kaptak, hogy meghaltak

"


Egy atomerőmű leolvadása és egy atombomba robbanás utáni szennyezettség között van egy kis különbség te nagyon okos.

2012. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

"igen, biztosan nagy szakértője vagy a témának, ha mindent megtudsz magyarázni

Csernobilban akik takarítottak fél órát olyan mértékű sugárdózist kaptak, hogy meghaltak


mutánsokká... menj vissza wowozni"


Már ne is haragudjatok, de a Tvrtko (nem tudom hogy kell írni az első nevét, de ejteni: vujiv trutkó), na ő volt Csernobilban, autóval mentek, és semmi baja nem lett. Több órát tartózkodtak Csernobilban! Bementek a város környéki emeletes házakba, bementek magához a reaktorhoz, mármint mai működött, nem légi járművel mentek! Nem lett semmi bajuk, ergo nekünk sem lehet, főleg hogy ott nem "csak" egy bomba robbant, hanem magában az erőműben volt a gebasz, és valljuk be, az erősebb!


menjen vissza wowozni? mai napig élnek ott korcsok, főleg állatok... ez a trutykó gyerek is ír a könyvében különféle meglehetősen morbid szarvasokról...


Szóval szerintem inkább tájékozódj, mielőtt itt oltogatsz.

2012. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

Igen képzeld el te aluliskolázott hogy egy atombomba után 1 héttel már viszonylag biztonságos a terület ahhoz hogy kimerészkedj és elhagyd a területet.

Azt meg hogy összehasonlítod Csernobilt,ahol nem történt nukleáris robbanás,egy atombombáéval,az csak a te alacsony tudásodat tükrözi.

Csernobilnál egyszerűen csak lerobbant a tető,és szétrepült a hasadó anyag.Köze sincs egy fissziós bombához.

Szerinted ha annyira sokáig halálos mértékű dózis lenne a területen akkor hogy robbantottak fel 1500 atombombát az amerikaiak a Nevada sivatagban?

Akkor 1960-ra miért érte el Hirosima lakossága 1945 augusztusi robbanás elötti létszámot?


Az atombunkernek nem az a fő feladata hogy a sugárzás ellen védjen,hanem a hatalmas hősugárzás és a lökéshullám ellen.Egy atombomba robbanásakor ebbe hal bele az áldozatok 95%-a.A sugárzástól egy ablak nélküli helység,vagy egy pince is tökéletesen megóv pár napig,míg a hatóságok ki nem menekítenek.

2012. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Magyarországra atombunkert?:)Mi adta az ötletet?
2012. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Én is akartam de amikor utána néztem a neten 5-6 óra és kiszámoltam 150-200 milla ezután már hagytam a francba mert nem fogom az életemet rááldozni arra hogy atombunkert készítsek.
2012. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom nektek okoskák, hogy Csernobilban 400 atombombának megfelelő volt a sugárzás, és simán jártak ott emberek. Ha megtörténik az atombomba ledobása, utána (persze nem rögtön) de ki lehet menni a bunkerből, és el lehet hagyni a területet, és nem lesz a fiadnak 3 keze -.-'
2012. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!