Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek katonák számára...

Szerintetek katonák számára hatékony támadási taktika lenne az ellenség fejére való ráugrás?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, mert könnyen eltörhet tőle a gerince, koponyája, talán még a feje is leszakadhat, ráadásul teljesen váratlan dolog. Nagyon hatékony fegyvermentes lefegyverzési vagy akár likvidálási taktika lehetne, de még sehol sem hallottam, hogy ezt oktatnák katonáknak.


Szerintem elsősorban a lábizomzatot kéne fejleszteni hozzá, hogy minél magasabbra tudjon felugrani a katona.


Ti mit gondoltok?


2012. febr. 4. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha puszta küzdelemre gondolsz, szerintem is hasznos a rúgás, de a kéz technikáit sem hagyhatjuk ki.
2012. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rúgásra gondolok, hanem magasra felugrás, majd az ellenség fején való landolás.
2012. febr. 4. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Mégis hogy képzeled?

Az ellenség sorban állva várja,hogy a támadók nekifussanak és ugorjanak 180 cm magasra,egyenesen a fejükre?

Vagy mindkét csapat ugrik?

2012. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én úgy hallottam, hogy már fel is állítottak egy ilyen ezredet. A Rippel fivérek képzik ki az ide kerülőket és a szokásos három fős tűzcsapatok helyett csak ketten vannak. Az alul lévő kézenállásba megy, behajlítja a lábait és nyom egy kézenállásos fekvőtámaszt, a másik pedig rááll az alul lévő talpaira, majd leguggol. Az alul lévő kinyomja magát és a lábait is kiegyenesíti a felül lévő pedig szimplán ugrik egy nagyot.

Sajna a kínai légtáncos hadosztályokkal így se bírnánk el.:(

2012. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Ehhez a harcmodorhoz javasolt a jelentős gombafogyasztás. Illetve a speciális teknős háton lovagló alakulatok fel állítása is lehetséges a jövőben.
2012. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bekötötték a pszichiátriára is a netet?
2012. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ThorgilsX ***** válasza:
NE nézd meg többet a Transformers 3-at...azok gépek ezek emberek...:D
2012. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alfred Stokes ***** válasza:
Igen jó az ötlet! Már én is sokat gondolkoztam valami hasonlón, de nekem csak a szemmel verés jutott az eszembe. Szerintem (hogy ne vegyen észre az ellen) hátulról kellene rájuk ugrani...pároslábbal! Nem is kellene sokat edzeni hozzá, elég ha megfelelően alacsony növésű ellenséget választunk magunknak. Majd később persze jöhetnek a nagyobbak is, csak addig sokat kell ugra-bugrálni.
2012. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Editte ***** válasza:

Hali:)

Stokes:D

Ezen zokogórohamot kaptam, persze nem a sírástól:D Nagyon kreatív Vagy:)

2012. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!