Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne ha megtámadnak Amerikát?

Mi lenne ha megtámadnak Amerikát?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül lennénk, csak Magyarország, a gyárainkat ( az összeset, teszünk rá, hogy kinek a tulajdonában áll)átalakitanánk hadi iparrá, a sorozást most elkezdenénk, lenne fél évünk a kiképzésre, minden 16 és 60 éves férfinek kötelező lenne a bevonulás, semmiféle orvosi igazolás nem ment fel, aki nem képes a harcra az töltelék lesz, nőknek kötelező lenne a gyári munka és a muníció előállítása valamint az ember veszteség pótlása, atombombát nem használunk...
2012. jan. 6. 21:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

" minden 16 és 60 éves férfinek kötelező lenne a bevonulás, semmiféle orvosi igazolás nem ment fel, aki nem képes a harcra az töltelék lesz,"


Akkor még időben irány dél amerika! (Elhúznék a bús getchibe innen.

2012. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Atombombánk márpedig igen is van! A baj, hogy nem hordozható, ott robban, ahol van. Rest in Peace Paks... =P Ha Amerika felé fúj a szél, a radioaktív sugárzás napokon belül elérné a keleti partot :D.


Hát, ne haragudj, de én 24 éves vagyok, és egy 16 éves nyeszlett emós sráccal a bal oldalamon, egy 60 éves csípőprotézises nagyothalló, leszázalékolt emberrel én nem harcolnék... Nem tudom, te hogy vagy vele. "semmiféle orvosi igazolás nem ment fel"


A South Park után szabadon (ahol a búj a csokik mögé hadművelet volt), itt a bújj a rokik mögé hadművelet lenne? Ha már töltelékről beszélünk... Elképzelem, ahogy partra szállunk Miamiban, majd a kerekesszékes egység elakad a homokban, beássa magát, tartja az állását hősiesen, majd 6 óra múlva jön a dagály =P.


Az emberveszteség pótlását nem pontosan értem. A nőknek ez hogy lenne a feladatuk? Minden férfi a fronton harcol, akkor ki dugja meg őket? Ráadásul 17 év, mire bevethetők lennének a gyerkőcök. Nekik is a fele, mert a másik fele lány... 17 évig meg nem tartunk fent egy háborút akkora országgal, mint Amerika. 17 percig, talán. 15 percig röhög Amerika, majd 2 perc alatt elpics.áznak minket. Ja, és mondjuk, az itthon maradt nők csak kis százaléka dolgozna, mert egy része terhesszabadságon van, megint más része gyes-en... Vagy kis tinicsajok dolgoznának, vagy nagymamák, akik szeretettel dobozolják be a lőszert, pont úgy, ahogy a befőtteket készítik. :D


Tényleg hülyeség a kérdésed :D Kicsit elgondolkozol, rájössz te is.

2012. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

15 percig röhögnek 2 perc alatt elpics@znak.

:D :D :D :D :D

2012. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
A mai helyzetben, amikor az Eu már berágott ránk, szerintem nem hinné el senki, építenének körénk egy sárga falat, és vizsgálnának minket.
2012. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 mustafa33 ***** válasza:
Már megtámadtak minket ők. Pénzvonalon.
2012. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Kérdező

Csak azt mond már meg légyszives hogy miért kellene megszállnunk amerikát?

2012. jan. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Mi másért, mint a Lebensraum miatt :D
2012. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
sok minimaxot nézel kérdező, ott mennek ilyen varázslatos történetek.
2012. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
szerintem ha minket támadás ér ők tennének itt rendetXD
2012. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!