Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi lenne ha megtámadnak Amerikát?

Mi lenne ha megtámadnak Amerikát?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül lennénk, csak Magyarország, a gyárainkat ( az összeset, teszünk rá, hogy kinek a tulajdonában áll)átalakitanánk hadi iparrá, a sorozást most elkezdenénk, lenne fél évünk a kiképzésre, minden 16 és 60 éves férfinek kötelező lenne a bevonulás, semmiféle orvosi igazolás nem ment fel, aki nem képes a harcra az töltelék lesz, nőknek kötelező lenne a gyári munka és a muníció előállítása valamint az ember veszteség pótlása, atombombát nem használunk...
2012. jan. 6. 21:00
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Ha nem segítetek.... De számítsatok rá, hogy nem kaptok SEMMIT.
2012. jan. 6. 21:52
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Értem. És azt el tudnád mesélni,hogy úgy egyébként milyen módszerrel terveztél eljutni Amerikába? Mert én párszor már elindultam, de sosem tudtam elúszni odáig...
2012. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Hogyan?A Ferihegyi repülőtéren van egy-néhány gép és a mi drága Makói gazmezőnkben (amit anno eladtunk a Kanadaiaknak)pedig elég üzemagyagot is találunk.
2012. jan. 6. 22:53
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért elképzelem, ahogy a MALÉV gépeivel berepülünk (már ha elérnek odáig, amire talán a 737NG-k képesek) és mondjuk a JFK-n leszállási engedélyt kérünk. Aztán meg a katonák állnak a bőröndszállító szalag előtt gyakorlóruhában és várják a gépkarabélyokat... Azt hiszem, végül mégiscsak jó lett a péntek estém, nem fekszem le röhögés nélkül :-)
2012. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Már megint ez a túlbonyolítás.
2012. jan. 6. 23:08
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező inkább aludjon vissza, majd ott álmában legyőzi a gonosz imperialista Amerikát egy gombostűvel.
2012. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, túlbonyolítás. Végül is minek szálljanak le? Kinyitják a vészkijáratokat, oszt' onnan szétlőnek mindent "mint a vijetnámos filmekbe' a tengerészgyalogosok".
2012. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Viszünk egy csomó kerozint, ledobjuk, ledobunk egy gyufát és egész Amerika berobban és elég *-*
2012. jan. 6. 23:27
 19/39 anonim ***** válasza:
47%

"De van!"


Nem, nincs atombombánk:) A gázmezőt pedig egy kanadai és magyar cég próbálja kiaknázni, nem sok sikerre. A föld pedig ahol van az olaj és a gáz, nem az államé volt hanem magánemberé, legalább is egy része.

2012. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Mondom hogy van.. lesz... csinálok/lunk
2012. jan. 6. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!