Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Idegenlégióba mehetnek melegek?

Idegenlégióba mehetnek melegek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 19:58
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy lány vagyok és hetero. De érdekelt ez a kérdés.

Nem az érdekel, hogy hanem mondja el valaki, hogy meleg vagy külön tagadja, hanem ha nyíltan vállalja azt engedi-e.

2009. máj. 1. 01:55
 22/23 anonim ***** válasza:

Azért én kötekednék ... nagyon is megérzik a legtöbben ha a társaságban valaki meleg, és nem azért mert nőies vagy akármi hasonló hülyeség, hanem mert egyszerűen "benne van a levegőben" na. Előttem legalábbis eddig minden meleg srác lebukott úgymond 2 perc alatt, elég pár tekintet.

És nem csak verbálisan nem mutatnak érdeklődést lányok iránt, jaj istenem, ennél ez bonyolultabb, de kifejezetten nekem egyszer egy bnőm mondta, hogy ha meleg sráccal beszélget akkor bár előtte nem tudta róla, de olyan furcsa érzése van, hogy nem úgy beszélget vele, mint egy "átlagos" fiúval, mármint arra értette, nem érzi azt a bizonyos aurát kettőjük között na. Amúgy ez igaz, nem hiába meleg srácoknak nagyon gyakran legjobb haverjaik lányok, mert ugye megszűnik akkor a két nem között a nemtom hogyan mondjam, szal egész más kapcsolat lesz, ha nem úgy tekint rá a lány mint egy potenciális "vadászra", hanem pl. nekem azt is mondta bnőm, ő simán átöltözik a meleg fiú haverja előtt, mert egyszerűen előtte nem szégyenlős, és valahol itt a lényeg, csak nemtom jól megfogalmazni ....


Egyébként fő kérdésre válaszolva:

Ha meg nem vagy lányos stb, hidd el, csakis határozottság kérdése az egész. Én ismerek olyan meleg srácot aki bújkál de már olyan beteges szinten, hogy még álbarátnőt is tart az ismerősök miat miközben a háta mögött mindenki tudja róla, na meg van másik végletből is ismerős aki meg olyan nyílt, hogy egysezrűen a legnagyobb természetességgel hozza el a fiú párját házibulira, és ha valaki netán megkérdezti kije is neki ő, akkor lazán semmi gátlás nélkül megmondja, hogy a barátja, aztán max 2 sec csend, de utána meg sztem a természetességtől meghökkenve megy minden tovább, és ionnantól már nem csoda az egész.

De hát mindenki nézzen körül a maga háza táján, én nem hiszem h lenne olyan ember akinek ne lenne az ismerősi-rokoni körében meleg .... max nem tudja.

2009. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Van olyan ismi, akinek van hajlama, kicsit izgult is, háta kiderül róla. Évekig volt kint. Volt olyan aki azt írta, hogy a katonaság eleve férfias dolog. Meleg férfiak közt is vannak férfias férfiak. Média tehet erről. Sok röpködő bu-zi miatt, akin amúgy is látszik komment nélkül. Meg, hogy nem kell intelligencia, anyám. Szerintem az, hogy megfelejél, túléld lelkileg, testileg, ahhoz kell ész. Bemész az ajtón, elveszik a papírjaidat, utána nem gondolhatod meg magad. Nem érted franciául az utasításokat, zárka! Nem érted még mindig pár hónap után az angolt, franciát, németet, önvédelmet, fegyverhasználatot, még mindig rosszul célzol, nem tartasz rendet, nem borotválkoztál meg rendesen? A k.rva intelligens anyját annak, aki szerint ezek az emeberek nem tanulnak ott semmit, mire hazajöhetnek de túlélik.
2011. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!