Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Idegenlégióba mehetnek melegek?

Idegenlégióba mehetnek melegek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 19:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Engem nem a hazudás lehetősége érdekel.

Lányok eleve nem mehetnek, még ha melegek akkor se.

2009. márc. 26. 22:20
 12/23 Hintalow ***** válasza:
97%

Elmondom én a véleményemet, amiért szerintem "nem nagyon" fogadják jól a melegeket egy ilyen helyen.

A katonaság alapjáraton egy férfias dolog. Az idegenlégió ráadásul nem kötelező alapon megy, így csak az jut oda, aki ezt akarja. Mindehhez hozzájön még, hogy rendkívül kemény a kiképzés, nem mindennapi körülményekhez szoktatják őket.

Egy ilyen jellegű közösségbe nem azok az embertípusok kerülnek akik tolerálják az ilyen jellegű dolgokat szerintem.

Ennek a tolerálásához kell empátia, intelligencia (nem tanultság, de nem is arra akarok ezzel utalni, hogy aki odamegy, nem lehet intelligens)

Tehát szerintem egy ilyen közösségben nem módi ez. Hiszen ezeket az embereket arra képzik ki, hogy ellenséggel küzdjenek. Itt az "ellenség" fogalmat bárkire lehet önkéntelenül is alkalmazni, aki kilóg a csoportból valami miatt.

Nem véletlen, hogy a háborús hősök között kis arányban vannak a szellemi emberek, hiszen ők sokszor helytelenítik az erőszakot, a másik legyőzését.

Ez megfordítva is igaz, melegek gondolom mehetnek a légióba, de nem nagyon fognak, mert nem harcos, erőszakos tipusok.

2009. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Azért mekkora lenne már egy pöszén beszélő rózsaszín ruhás idegenlégiós. "Jaaaaj, cúnya pucka én ehhez nem nyulikácok!" XD
2009. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

Na én ettől megyeka falnak amikro amelegséget összemossák ezzel a rózsaszín lányos megnyilvánulásokkal, csak tudnám egyszer felfogni a kettőnek mi köze van egymáshoz???

Ha egyszer mleg, akkor a fiúk tetszenek neki, nem ? Akkor most hogy jön ide az hogy lányos ??? Totál logikai bukfenc .... Elárulom, egy melegnek az izgató nagyon, ha egy fiú minél fiúsabb, de sztem ez evidens, elvégre ezért meleg ...

De hát ez is csak egy a megannyi tévhitből itt nálunk sajnos.

2009. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egy csomó melegről nem is sejtik, (gyakran még a közeli ismerősei sem), hogy meleg. Annyira nem látszik sokszor.
2009. ápr. 12. 00:46
 16/23 anonim válasza:
95%

Jómagam itthon szeretnék szerződéses katona lenni. Meleg vagyok, de ez nem látszik rajtam, nem is reklámozom, az a néhány meleg haverom tudja csak akikkel megismerkedtem, ők is tanúsíthatják, hogy ezzel idáig semmi probléma.

Ám, mint egyik kommentező erre már rávilágított, valamelyest mentalitásban, észjárásban mégiscsak különböző vagyok egy heteró sráctól. Továbbá egy ilyen közösségben, mint a katonaság, úgyis kiderül előbb-utóbb a nemi irányultságo; nincs csajod, nem beszélsz arról, hogy milyen jó csöcse van annak a nőnek, stb...

Én inkább ettől tartok, hogyan tudnám ezt kezelni?

Viszont itt jön a képbe az, hogy az ilyen szituációk csak megerősítenek szellemileg, felkészültebbé tesz az életben.

Illetve melegként azt vallom, hogy igenis kell egy férfinak az, hogy megtanulja a milyen igazi férfinak lenni.

Ugyanis a rongyrázó b*zikkal nem vagyok kibékülve...

2009. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
98%

22:35

Bizony, egy melegnek egész más az észjárása, a mentalitása, a személyisége, nos ezt egy hetero azonnal kiszúrja, ill. eg ymásik meleg is, nem kell hozzá nőiesnek lenni, nem erre gondolok, de van amolyan 6-dik, 7-dik érzéke az embernek, nekem is, sokszor valamiért össze krülök akár sport akár suli mindegy mi kapcsán egy sráccal, és hops, azonnal van egy benyomásom, hogy na ez a srác tuti meleg, pedig semmi nőies nincs benne, és nem is tudom megmagyarázni, de én meg olyan "pofátlanul nyílt" vagyok, hogy simán rákérdezek :-) És eddig bejöttek a megérzéseim, igaz, nekem nem okoz semmilyen gondot, ha egy srác megmondja, hogy ő meleg, sztem egy abszolút hetero srácnak ez nem hiszem, hogy bármilyen gondot jelentene. Egyszer egyik haverom kérdezte, hogy "hülye vagy, hát ez meleg, együtt tusolsz vele?" -én meg mondtam neki, hogy ugyan már, és akkor mi van? Max megcsodál ha szép testem van :-DD Egyébként meg baromira nem izgat, mert attól nem leszek meleg, ha együtt tusolok vele, csak hát az emberek jó részének az agyi kapacitása ugye .... nem kell ecsetelnem, nemrég még valaki nagy okos olyat is képes volt mondani, hogy esetleg elkaphatom ... Na ezen már csak röhögni tudok. Én úgy vagyok ezzel, hogy akit zavar egy meleg sporttárs, katonatárs stb, nos pontosan ott nincs valami rendben, azaz az illető srác nincs magával teljesen tisztában, hiszen ha ő 100% heterosexuális, akkor mégis mitől fél??? Jó kérdés, mi ?

2009. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Amiatt szokták kiszúrni, hogy a melegek, nem szoktat verbálisan sem érdeklődést mutatni, a nők felé szexuálisan. Sok ember nem is sejti, hogy valamelyik ismerőse meleg.
2009. ápr. 27. 22:27
 19/23 anonim válasza:
100%

te már elhatároztad magad a légióba való menés mellett?

én a Magyar Honvédség mellett igen...

burkolt kérdésemre a toborzóirodán azt a választ kaptam, hogy ez nem lehet akadály...

2009. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

De figyi miért mégis minek kellene látszania?

Sztem sokan megint keverik a szezont a fazonnal.

2009. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!