Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Idegenlégióba mehetnek melegek?

Idegenlégióba mehetnek melegek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nincs ráírva hogy "meleg vagyok", szóval persze, miért ne mehetnének?
2009. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De akkor, ha vállalja nyíltan. Sokan letagadják köztünk is, tudom.
2009. márc. 25. 21:22
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Elvileg felvenni felvennék egy magát nyíltan melegnek mondó embert, mert ha nem teszik, az diszkrimináció.

kérdés az, hogy a többiek mennyire fogadnák be őt?

Szerintem a hetero férfiak nagy része nem tudja intelligensen kezelni a meleg-témát. El tudom képzelni, hogy esetleg direkt szívatnák a meleg társukat, idegileg kikészítenék meg ilyenek.

2009. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de szerintem hidegen hagyja a kérdés az érintetteket:-D
2009. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen, volt ilyen cikk valahol, ahol megalázták meg nem tudom miket csináltak ott egy meleg sráccal. De olyan nincs hogy csak azért nem mehet idegenlégióba mert meleg.
2009. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát nézd, az idegenlégióban levő emberek általában azért nem a túl magas intelligencia-szintjükről híresek, szóval fene se tudja.....

Viszont az az érem másik oldala, hogy az nem Magyarország, szóval közel sem akkora durranás, hogy valaki meleg ... láttam én már olyan kigyúrt "állat" bodybuilder meleget, hogy senki se mert volna akár csak beszólni neki.

Sztem ez egyénfüggő, ill. éppen társaságfüggő, de én a helyedben csak emiatt nem tartanám vissza magam. Ha megpróbálnának kikészíteni, max még keményebb leckét kapsz :-) Még "férfibb" leszel netán mint akik kikészítenek ... ez is egy megközelítés ...


Hát sok sikert, de szóval elvileg nem hiszem, hogy kizáró ok lenne ...

2009. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ja, én hetero lány vagyok, csak érdekelt ez a kérdés. De köszi, a biztatást :)
2009. márc. 25. 23:10
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

na neeeeee

ilyetz egy hetero és főleg lány nem kérdez ......

2009. márc. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
lány is lehet meleg .-)
2009. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Don't ask, don't tell és akkor nincs probléma. Ez ált. a hadseregben így működik.
2009. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!