Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek érdemes elítélni...

Szerintetek érdemes elítélni Képíró Sándort?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.Már eléggé idős,egészségügyi állapota is rossz.1 évig nem bírná a börtönben.Ezzel most a világnak akarunk valamit megmutatni?
2011. máj. 12. 16:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Menjen csak a sittre, oda való.
2011. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, ne ítéljék el, és ne menjen börtönbe. Milyen alapon mondom ezt? Azon az alapon, hogy a rendszerváltás után egy darab embert nem vettek elő (egyet se!), aki az előző rendszerben büszkén irtotta direkt-indirekt módon a népet. Ha azokra nem érvényesek az emberi és jogi szabályok, akik illegitim módon, erőszakszervezetekkel tartottak fent egy diktatúrát akkor szerintem a másik oldalra sem kellene, hogy érvényesek legyenek, ez a magánvéleményem az ügyről...
2011. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

1; Nincs rá bizonyíték.

2; Ha azt csinálta amit mondtak róla, jól tette.

3; Már egyszer elítélték, akkor sem volt bizonyíték.

4; Kétszer nem lehet elítélni egy valakit ugyanazért.

2011. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
azok amiket a tetves kinemondom inkább nehogy kitöröljék a hozzászólást mondanak nem igaz!az a bajuk hogy csendőr volt és hamis vádakat akarnak ellene felhozni.de már nem sikerült mert meghalt.nyugodjon békében szegényke biztos igazságos ember volt.akik meg azt akarták hogy elítéljék kapják meg méltő büntetésüket.aki meg azt írta hogy háborús bűnös meg menjen a sittre oda való menjenek ők a sittre hamis vádakkal 98 évesen!!!
2011. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!