Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek érdemes elítélni...

Szerintetek érdemes elítélni Képíró Sándort?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.Már eléggé idős,egészségügyi állapota is rossz.1 évig nem bírná a börtönben.Ezzel most a világnak akarunk valamit megmutatni?
2011. máj. 12. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell bűnözni és akkor nem lesz probléma azzal, hogy bírjuk-e a börtönt vagy se.
2011. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt igen, akkor viszont pl. Biszku Bélát is!
2011. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
van valami bizonyíték egyáltalán? mert annyira látszik hogy Zuroffék pitiáner bosszúhadjáratának része.
2011. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De ha más embereket nem ítélnek el egészségügyi állapotra hivatkozva akkor őt se kellene.Amikor elkövette ezeket a bűntetteket más világ volt még.Szerintem most már békésen kellene hagyni meghalni.
2011. máj. 12. 16:41
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nincs semmi értelme elítélni.
2011. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

nem ismerem az ügyet részleteiben, szóval most azzal a résszel nem foglalkozom, hogy igaz-e a vád vagy sem, tegyük fel, hogy igen.

Felőlem nyugodtan leélhetné azt, ami még hátravan az életéből, de ha valamelyik áldozatának a családjának jobb attól, hogy megbűnhődni lássa, akkor legyen meg nekik ez az örömük. Bizonyos szint felett én ezt fontosabbnak tartom, mint az elkövető szempontjait, azt elvesztette akkor, amikor olyan bűncselekményeket csinált.

Mondom, ez most csak azzal a részével foglalkozott a dolognak, hogy feltettem, hogy bűnös.

És nem csak a Holokauszttal kapcsolatban gondolom ezt, ha az örmény genocídium áldozatai kezdenének el kutatni a török bűnösök ellen, vagy az albánok a szerb háborús bűnösök ellen, akkor is ezt mondanám.

2011. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]


Egy cikk róla. Érdemes elolvasni.

2011. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Úgy gondolom, hogy ha bűnös, akkor az legyen kimondva, de börtönbe már nem küldeném. Felfüggesztett vagy mit tudom én, hogyan lehetne megoldani. Mert ha tényleg azt tette, amit, akkor fontos üzenet, hogy az ilyesmi nem évül el, de egy százéves, beszélni sem tudó embert nem kéne börtönbe küldeni, szerintem nem is fogják.
2011. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
csak nem kéne bizonyíték alapján embereket elítélni nem?
2011. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:20


előző vagyok: azt akartam írni, hogy bizonyítékok NÉLKÜL

2011. máj. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!