Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek érdemes elítélni...

Szerintetek érdemes elítélni Képíró Sándort?

Figyelt kérdés
Szerintem nem.Már eléggé idős,egészségügyi állapota is rossz.1 évig nem bírná a börtönben.Ezzel most a világnak akarunk valamit megmutatni?
2011. máj. 12. 16:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Felőlem nyugodtan leélhetné azt, ami még hátravan az életéből, de ha valamelyik áldozatának a családjának jobb attól, hogy megbűnhődni lássa, akkor legyen meg nekik ez az örömük. Bizonyos szint felett én ezt fontosabbnak tartom, mint az elkövető szempontjait, azt elvesztette akkor, amikor olyan bűncselekményeket csinált. "


Ember! Háborús bőnök. Második világháborús? Voltál katona?

2011. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"Felőlem nyugodtan leélhetné azt, ami még hátravan az életéből, de ha valamelyik áldozatának a családjának jobb attól, hogy megbűnhődni lássa, akkor legyen meg nekik ez az örömük. Bizonyos szint felett én ezt fontosabbnak tartom, mint az elkövető szempontjait, azt elvesztette akkor, amikor olyan bűncselekményeket csinált. "


Ember! Háborús bűnök. Második világháborús? Voltál katona?

2011. máj. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nem voltam, miért?

Mert szerinted csak parancsot teljesített, erre akarsz kilyukadni? Tudtommal a vád meg az, hogy annál jóval túl is ment.


Mint írtam rögtön az elején, nem kívánok abba belemenni, hogy bűnös-e vagy ártatlan, nem ismerem az ügyet, meg amúgy sem tudnám ezt eldönteni. Azt írtam, hogy most csak azt nézzük, hogy tegyük fel, hogy bűnös, akkor mi van.

2011. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

Ha elítélik, akkor mindenki láthatja, hogy mennyire bosszúállók a kinemondkik. Nyilvánvalóvá lesz, hogy nem is különböznek sokban a bácsitól.

Aki egyébként ha végrehajtott is ilyen parancsot, hol lenne most, ha nem teszi meg? Gondolom ott lenne ő is a többi között a folyóban...

2011. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%
Ez az ügy egy újabb fejezete a zsidó humanizmusnak, megbocsátásnak, finomlelkűségnek....köpedék népség.
2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ha elítélik akkor kapjon házi őrizetet az is több a semminél ha erre vágynak egyesek.Úgyse nagyon mozdul ki szerintem a házából.
2011. máj. 12. 20:28
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
De természetesen egy pedofil zsidó Daniel Cohn-Benditet vagy Roman Polanskyt nem szabad elítélni! Az más ügy! Az már elévült! Az tilos! Meg amúgyis nácizmus! Eleve milyen náci dolog már heterónak és nem-pedofilnak lenni....
2011. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%

Legalább a kinemondkik tudják demonstrálni, hogy a sírig, vagy azon túl is lehetne, üldözik a vélt ellenfeleiket.


Nem a bácsinak szól ez a cécó, hanem NEKÜNK!!!

2011. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

A többségnek viszont nincsen már lassan már miért félni, mert egyre kevesebb a veszíteni valónk... sokunknak már nincsen mit veszíteni.


"Ne féljetek!" II. János Pál is ezt üzente. NE FÉLJETEK.

2011. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki a bűnös és ki a hős ?

A győztesek írják a történelmet.

Közismert, hogy ha a szövetségesek elvesztették volna a háborút, akkor az ő tábornokaikat ugyanúgy bíróság elé lehetett volna állítani, mint ahogy a német katonai vezetőkkel tették. Gondolok itt a német városok porig égetésére sok ezer civil áldozattal.

A világ másik felén hasonló tetteket elkövetett emberek megbecsülésben érdemérmekkel élik öreg napjaikat.

2011. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!