Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondoltok Hitler-ről?...

Mit gondoltok Hitler-ről? Miért volt annyi követője?

Figyelt kérdés
A embereknek az jó volt hogy ártatlan életeket vesznek el a náci katonák?Attól hogy egy ember nem szőke és kék szemü nem hatalmaz fel hogy meg öld...És a "netnácik-ra" nem vagyok kiváncsi!
2011. márc. 24. 10:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És elnézést a hibákért és a fogalmazásért de nagyon fel húznak az ilyenek.,.
2011. márc. 24. 17:46
 22/27 anonim ***** válasza:

"14:27...Az ilyen emberek mint te mind pokolra kerül...Most elkezdhetnélek leoltani...De nem állok le olyan emberrel beszélni aki szerint Hitler egy zseniális elme volt!És ezt nem értem ez ilyen emberkben mint te,hogy mi a f@szért kell a cigányokat/zsidókat egy kalap alá venni?Vannak rossz cigányok de vannak tiszteségess cigányok is,úgy mint ti köztetek magyarok közt.Képzeld én is cigány vagyok és rendes családból vagyok és le merem fogadni hogy te egy 25 év körüli enyhén Góthikus beütéses ember vagy akinek az élete nagyon sz@r.Neked már csak ez maradt a gyakorikérdéseken okos válaszokat adj.Ehhez csak gratulálni tudok te sz@rházi!"


Figy ki kérdezte a véleményeket? Te ha jól emlékszel! Akkor fogadd el a számodra negatív véleméyneket is!! Én nem fogok veled vitatkozni és nem fog itt rasszista kijelentéseket tenni neked mert tiszteletben tartom a lap szabályait! Úgyhogy fogadd el, hogy vannak még akik hisznek az igazságban nem úgy mint te!!! Részemről itt vége a vitának!

2011. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
2011. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%
egy körforgás véget amit az emberek nem értenek meg sajnos, ez a körforgás még tart és adig nem lehet béke a földön.
2011. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mert ugyan az volt 1930-ban mint most Magyarországon.

A zsidók tönkre tették a munkaerőt meg a mezőgazdaságot és elszegényítették az egész országot.Én láttam egy olyan dokumentum filmet amin ott volt,hogy 10000 Frank-ba került 1 kg kenyér.Hitler ki húzta az országot a kakiból és felvirágoztatta.Tény,hogy lebombázták a szövetséges erők,de előtte nem kellet éheznie senkinek és volt munkája minden tisztességes németnek.


Ezért mondják nekem a történelem tanárok az iskolában,hogy a történelem meg fogja ismételni önmagát és Magyarországon el fog indulni az ami Németországban 1939-ben.Szóval jobban teszed ha már most fölkészülsz a Jenkik támadására.

2011. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"szőke és kék szemü nem hatalmaz fel hogy meg öld"


Nem azért de a cigányokat mi jogosítja fel arra,hogy kiraboljanak védtelen embereket az utcán,randalírozzanak,lopjanak,öljenek?


A zsidókat mi jogosítja föl arra,hogy tönkre tegyék az országunkat és,hogy eltiporják a keresztény vallást?


Tesék ez ma Magyarország:


http://www.youtube.com/watch?v=CjW8eAiVweY&feature=player_em..



Ők ezt kimondhatják és büszkék lehetnek rá.De ha én szeretném a régi Magyar jelképeket hordani(Nagyamagyarország,árpádsáv,rovásírásos jelképek) akkor az már nacionalista megnyilvánulás.Szerintem miért lesz itt ismét nyilas keresztes hatalom?

2011. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Vissza olvastam a válaszokat és így ,utólag meg szeretném köszönni a értelmes gondolatokat.Ha van még véleményetek,akkor osszátok meg velem !:)
2013. febr. 12. 01:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!