Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondoltok Hitler-ről?...

Mit gondoltok Hitler-ről? Miért volt annyi követője?

Figyelt kérdés
A embereknek az jó volt hogy ártatlan életeket vesznek el a náci katonák?Attól hogy egy ember nem szőke és kék szemü nem hatalmaz fel hogy meg öld...És a "netnácik-ra" nem vagyok kiváncsi!
2011. márc. 24. 10:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
A bécsi Művészeti Akadémia felvételi vizsgáján két alkalommal is megbukott (1907 és 1908), mely érzékenyen érintette, ám ezután sem kezdett újabb munka vagy más szakma keresésébe. Ezt követően festőként próbált megélni Bécsben, képeslapokról másolva festményeire látképeket, melyeket aztán kereskedők és turisták vásároltak meg. Becslések szerint az első világháborút megelőző években 2000 képet festhetett.
2011. márc. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Így van pontosan
2011. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
Hitler a német gazdaságot kiemelte a mocsárból! Megindultak a fejlesztések, gazdasági beruházások, autópályák (amiket még ma is használnak nagyon kevés felújítás árán) nemutolsósorban megtagatta a jóvátételi fizetéseket a nyugati hatalmaknak és ezzel rengeteg pénz maradt meg a németeknek. Mindenféle katonai akció nélkül bekebelezte a Saar vidéket és Ausztriát! Eltávolította a zsidókat a felsővezetésből akik IGENIS rengeteget loptak a német polgároktól ugyanis rengeteg pénzt tettek zsebre! Tehát az antiszemitizmusnak bőven volt alapja! Hitler zseniális diktátor volt tudott hatni a népre ahogy kellet. Ott rontotta el az egészet, hogy beleavatkozott a hadvezetésbe és rengeteg hibás döntést hozott hadvezetési szempontból és túl sokat akart egyszerre (többfrontos háború) Ha megmarad a politika mellet és tábornokaira bízza a hadsereg irányítását akkor a III. Birodalom biztos megnyeri a háborút és ma nem az USA hanem Németország lenne az egyedüli szuperhatalom csak techológiailag jóval fejlettebb lenne! Ja és nem lennének zsidók és cigányok!
2011. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
24%
Brave New World
2011. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

14:27


"Ja és nem lennének zsidók és cigányok!"


Hogyhogy nem lennének? Mindig azt mondjátok, hogy a Holokauszt csak mese!. Akkor, hogy is van ez szerinted? :)))

2011. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%
Na ez valóban jó kérdés :D
2011. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Jó látom az előző válaszomat törölték. Akkor megírom a lapnak megfelelő formában: "Én egy szóval sem mondtam, hogy nem volt!"
2011. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

Megmondom...


vitték őket a táborba, dolgoztak...


németek megnyerik a háborút, ők most aljanép lenne, nem rabszolgák meg vmi olyasmi...


nem fogatnának világpénzeket és nem kapnának kölkök után segílyt. Ez lenne, ha a németek nyertek volna. Talán.

2011. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%

Hitler aszt tette amit mondott, eszt tiszteltek benne. es igazat mondott, ramutatott a problemara es annak a megoldasara is. Mieolott o let volna a vezer mar azelottis nyiltan kimondta a zsido problema letezeset.

Tiszteletre melto. Holokauszt? na es akkor mi van? En nem tagadom, en hejeslem.

2011. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
14:27...Az ilyen emberek mint te mind pokolra kerül...Most elkezdhetnélek leoltani...De nem állok le olyan emberrel beszélni aki szerint Hitler egy zseniális elme volt!És ezt nem értem ez ilyen emberkben mint te,hogy mi a f@szért kell a cigányokat/zsidókat egy kalap alá venni?Vannak rossz cigányok de vannak tiszteségess cigányok is,úgy mint ti köztetek magyarok közt.Képzeld én is cigány vagyok és rendes családból vagyok és le merem fogadni hogy te egy 25 év körüli enyhén Góthikus beütéses ember vagy akinek az élete nagyon sz@r.Neked már csak ez maradt a gyakorikérdéseken okos válaszokat adj.Ehhez csak gratulálni tudok te sz@rházi!
2011. márc. 24. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!