Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha lesz 3. világháború, akkor...

Ha lesz 3. világháború, akkor minden, korban megfelelő férfit behívnak, mint az előző kettő esetében, v. csak a hivatásos szervek tagjait?

Figyelt kérdés

A hadviselés abból fog állni, hogy végigpermetezik biológiai/vegyi fegyverekkel az aktuális frontonalon lévőket, mint nyáron a legyeket kemotoxszal?!


Isten adja, hogy ez soha ne következzen be!!!


2009. febr. 16. 21:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, ne parázz. Nincs miért kitörnie a világháborúnak, mert a világot már leigázták a tőkések. Aki a pénzt uralja, az uralja a világot, márpedig a pénzt magát a bankok uralják, korlátlan hatalmuk van felette és így az emberek felett is.


Az egyetlen lehetőség a világháborúra az, ha az emberiség öntudatra ébred. A háborút azonban ekkor sem országok vívják majd, hanem az emberiség és régi rendszert kiszolgálók. Országok max. csak akkor, ha egy-egy nemzet ébred öntudatra, de ennek elhanyagolható esélye van.

2011. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 hmmer11 válasza:

a 3 világháború nem a vízért tör ki és hasonló hülyeségek miatt (amit eddig olvastam érdekes és vicces is ) egyszerű hogy miért tör ki mert már 7000000000 ember él a földön és ritkítani kell őket (minket) hisz világválság van és mi van minden háború után ???: gazdasági fellendülés hiszen lerombolt épületek helyet újakat kell építeni ami munkát a munka pénzt a pénz jelent a nagy hatalmak Amerika Oroszország ezt már regés rég tudják!!!!!! sőt ebben nem vagyok biztos de szerintem már azt is tudják melyik fél nyeri a háborút!!!!!!!!!

ez van csak mi megint (szokásunkhoz híven )megint a vesztes oldalra állunk majd ebben biztos vagyok

röviden tömören

2011. dec. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 hmmer11 válasza:
mármint7000000000 ember :) sorry
2011. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 hmmer11 válasza:
na jó 7milliárd amúgy nem írja be
2011. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
tavasszal kezdődik!
2012. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Marine1001 válasza:

Sztem nagyon is lesz 3VH. még hozzá 3okból. 1. Olaj= Mivel minden jármű olajjal működik(tank=diesel(persze van gázturbinás is) repülő=kerozin járművek=diesel, benzin)

és ezen ok miatt mindenkinek szüksége van olajra, és mivel mindenkinek szüksége van olajra, nagy pénz van benne, ami a gazdasági helyzet miatt fontos. 2. Irán= Mivel Irán köztudott hogy utálja Izraelt megesküdött hogy ahogy atomhoz jut egyből beveti Izrael ellen, és itt lesz a szövetségesek becsatlakozása Orosz, Kína Irán mellé- Izrael várhatóan kérni/várni fogja a segítséget USA és a NATO-tól (nem NATO tagok de mivel NATO Amerika támogatására hajt ezért ha USA Izrael mellé áll akkor a NATO-is) de nem 100% hogy USA Izrael mellé fog állni (ez függ a 2012 USA elnökválasztásoktól is) 3. Új fegyverek tesztelése = Számos új fejlesztéseket hoztak ki az USA amit csak valódi háborús övezetbe lehet rendesen tesztelni, és tagadnom sem kell hogy rengeteg dolgokat leutánzott Oroszo. (lásd F-22 és T50 PAK-FA) de számos olyan van amit az Oroszok fejlesztettek ki és szintén csak valódi háborús övezetbe lehet őket tesztelni. Jah és csak halkan jegyzem meg Kína millió dollárokat költ postagalambok-kiképzésére hogy elektronika nélkül is tudjanak kommunikálni.....

2012. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Marine1001 válasza:
Jah és igen azt kihagytam hogy nagyon valószínű hogy még tavasszal vagy ha nem tavasszal de még idén elkezdődik...
2012. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Marine1001 válasza:
Igen előző kommenteket olvasva igen fenn áll a túlnépesedés is ami még 1 ok a háborúhoz vezető út felé és mivel nincsenek meg nagyon a fölények mindenkinek nagy a szája (pl ENSZ-be meg NATO-ba) és háború után az országok felmérik saját erejüket és akkor vesznek vissza miután rájöttek hogy nincsenek a nagyhatalmak között. (lásd I.VH után és II.VH Franciao., Hollandiát és még 1-2 Eu-s országot)
2012. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az egész téma egy hatalmas baromság. Túl sok filmet néztek, és túl sokat gondolkodtok olyna dolgokon, amihez nem értetek.

:DDDDDD

2012. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!