Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha lesz 3. világháború, akkor...

Ha lesz 3. világháború, akkor minden, korban megfelelő férfit behívnak, mint az előző kettő esetében, v. csak a hivatásos szervek tagjait?

Figyelt kérdés

A hadviselés abból fog állni, hogy végigpermetezik biológiai/vegyi fegyverekkel az aktuális frontonalon lévőket, mint nyáron a legyeket kemotoxszal?!


Isten adja, hogy ez soha ne következzen be!!!


2009. febr. 16. 21:05
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
43%
De ki találja ki ezeket a hülyeségeket??? 3. világháború...meg ezeket?? Meg h. a maja naptár 2012 december 21.én fog megállni...felkellhúzni azt ujra megy.. meg nem lessz itt semmi gépek háborúja mert inkább nézek tv-t minthogy agyonlőjjem a másikat..
2010. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
92%

na itt az ideje hogy tisztázak néhány téveszmét nagyon érdekel ez a téma és rengeteg helyen utána jártam ugy hogy nagyából a valóságot tudom eröl a témáról ( a valóságot még senki sem tudhatja) na először is 20 perc alatt egy háború ( ezt is valahol it olvastam? kicsit fura lene főleg ha figyelembe veszed hogy az 1 világháború 4 évig tartót a második 6-7 évig kb nos ez növekvő tendencia a másik meg hogy ki irtjuk egymást képzeljétek szerintem nem használnának atomfegyvert ezt onnan tudom hogy a háborúban is vannak íratlan szabályok pl ha az usa atombombával támadná europát mi európaiak atomal válaszolnánk, ezt tudja minden vezető és kicsit műveltebb ember szóval atombombát csak a leg reménytelenebb helyzetben vetne be a vesztésre áló fél. de visszatérve az eredeti témához a nagyhatalmaknál igen besoroznának mindenkit, de hogy itt magyarországon az ától függ belépünk e a háborúba ha igen akor it is minden munka képes férfit besoroznának.

és még egy dolog sok ember irreálisnak tart egy 3 világháborút de gondoljon bele hogy 6 majdnem 7 milliárd ember él a földön fogynak az érőfórásók túl sok ember van és ezek az emberek között is sok akit a társadalom nem tud felhasználni ( tudjátok kik ezek)ők csak az erőfórásókat eszik iszák tudom hogy rasszistának tűnök de a normális más, emberek kik dolgoznak iskolába járatják a gyereküket ők velük semmi bajom akár milyen ember csoporthoz tartoznak.

de visszatérve az eredeti témához a földön 1,5 2 miliárd ember kelene és ahhoz hogy ennyi ember legyen nos fájdalmas dolgoknak kel történnie.de a másik dolog csak pl ként az usa szerintetek engedi majd kinának hogy elég erős legyen hogy öt légyőze szerintem nem,

2010. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Milyen sok butaságot beszéltek...

3. Világháború soha nem fog kitörni! Kisebb fegyveres konfliktusok előfordulhatnak különböző országok között, melyekben a hagyományos hadviselés kapná a főszerepet. Ha pl. Magyarországot lerohannák a Románok, akkor nyilvánvalóan sok férfinek be kellene vonulnia.

A világháború kirobbanásának nagyon nagyon kicsi az esélye. Mivel szem előtt tartják azt a tényt, hogy bármelyik atomhatalom vesztésre állna, akkor utolsó támadásként kilőné az atomtölteteit. Ezt pedig az emberiség nem engedheti meg magának. Szóval kizárt, hogy kirobbanjon a 3.vh. (Hacsak nem történnek olyan globális változások, amik közvetlenül veszélyeztetnék az emberiség fennmaradását.)


De hogy válaszoljak a kérdésedre:

Minden korban megfelelő, fizikailag és pszichológiailag alkalmas férfit kiképeznének és bármikor elküldhetik őket a frontra.

2011. márc. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Hát most tört ki ha nézitek a híradót,folyamatos bombázás van kint ,franciák,amcsik,kanadaiak,britek, mindneki megy ki,és van szükség az emberre,de megfelelő erőlét,kiképzés nélkül senkit nemhivnak hacsak nem áll ugy a dolog,az én bátyám 1 éve esett el saudi arabiába.,csakmég mindig nemértem miért vagyunk mi ott kint,mikor nem a mi harcunk..
2011. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

szerintem is lesz 3. vh., ami talán épp most van alakulóban. az ember sose tanul a hibájából.. a 2. vh is ezért tört ki.. meg mert az usának meg a többieknek mindig bele kell szólni mások dolgába... kcsit emlékeztet a mostani Líbiai szitu az 56-os szuezi válsághoz.. ott is forró volt a levegő.

minden férfit behívnának japp..:/

2011. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
3. világháború nem lesz. Persze filózófiai kérdés mi is a világháború. A kapzsiság és gőg által vezérelt túlnépesedett civilizáció roskad magába, az erőforrások kíméletlen megszerzésért folytatott ádász küzdelmében. Aztán jönnek azok, akik útlevél nélkül is átlépik az országhatárt, ők csupán egy pohár tiszta vizet szeretnének inni. De mivel eléggé sokan lesznek, egy balatonnyi víz lesz egyetlen kortyjuk is. Itt már nem az atombomba csapódik be, hanem a kolera.
2011. aug. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
papám mesélte hogy ez volt a második világháború elött is ami most van .ő szerinte 2014 -1016 között lesz valami,mert 1938-39-be is ez volt. most jöhet mindenki azzal hogy nem így van mert nem így van leírva de amint észrevettétek a történelmeet átírták 30-as évektől sok a hazugság.hallgassátok meg a nagyszüleiteket aki teheti még!Kérdezősködjetek.
2011. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dolog elhangzott itt. Ebből semmiről nem tudhatjuk hogy igaz-e. De azt sem mondhatjuk, hogy nem az. Lényeg a lényeg. Szerintem nem írták át a történelmet, de hát ki tudja. Lehet hogy lesz viláháború. Hiszen a 2. előtt is válság volt, most is az van (Gazdasági). Robotoknál szerencsére MÉG nem tartunk, de biztos hogy fogunk ott is tartani majd egyszer. Száz százalék, hogy ha arra kerül a sor elő fog kerülni az atom. Hiszen az előzőnél is előkerült a végén. Amúgy ha lesz akkor valószínüleg azért, mert a világ többi része megunja, hogy az Egyesült Államok túl sokat hisz magáról. Pl. embereket küld a Közel-Keletre, hogy harcoljanak. Miért? Kőolajért. A világ minden tájáról mennek oda emberek. Meghalni mennek. Ez a szomorú igazság. Ezen felül az USA úgy szennyezi a környezetet, ahogy sehogy más ország. És ők jöttek rá először hogy az emberek okozzák a globális felmelegedést, mégis azóta is ugyanúgy pazarolnak. 2015. Eddig tudjuk megállítani a felmelegedést. Ekkor eléri a +5 fokot, és visszafordíthatatlan lesz. Ezután szépen lassan, kb. 2050-ig kipusztul minden élet. Ennyit ér Amerika. A csodák földje. Ha kitör egy nagyobb háború akárkik között, azért lesz abból a világháború, mert a legendás jú esz éj beleavatkozik mások dolgába, mindig is ezt tette, és akkor sem lesz máshogy. Aztán Oroszország meg akarja majd mutatni, hogy ők is vannak olyan jók, és a másik fél mellé állnak. Kína és Japán is beáll az előbbi okok miatt. Az Európai Unió tartani próbálja majd a békét. De ez olyan mintha 40 fokban téli kabátban próbálnál nem izzadni!A két fél azt kérné válasszunk. Ha nem tesszük mindkettőnek ellenségei leszünk. Tökmindegy ki mellé állunk. Az Államok ha Japánnal szövetséget kötne akkor kettejüknek senki másra nincs szükségük(max a szomszédokra. Technikai fölényükkel aki nem áll melléjük azt bedarálják. Esetleg végső megoldásként ők is kapnának atomot. És ezentúl övék a világ. Mármint ami maradt belőle. Tehát ha addig az emberiség a környezetszennyezéssel nem pusztítja el az emberiség a világot akkor lesz 3. világháború. Az emberek be lesznek sorozva, legalább időhúzásnak jók leszünk. Ezek vagyunk mi. Az időhúzás. Úgyhogy reménykedjetek, hogy lesz egy kis hej Európának az Államok oldalán, mert máskülönben elsodornak minket, mint forgószél a hurkapálcát.

Amúgy Amerika azzal az ürüggyel támadta meg Irakot, hogy atombombát mertek készíteni, és hogy ebből biztos terrorizmus lesz. Amikor ők még a ruhaujjukban is azt tartanak. Akkor most ők felsőbbrendű lények, hogy nekik lehet atombombájuk másnak viszont nem?! A kőolajért mentek tudja mindenki.

Na ezt a témát lehetne még húzni, de felesleges. A lényeg ugyanaz marad. Lehet, hogy lesz, lehet, hogy nem lesz 3. világháború. De ha nem hagyjuk abba a környezetszennyezést akkor valamiféle háború biztos lesz. De ez már csak utolsó cselekvéseink összesége lesz.

2011. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:

Én azt mondom, hogy mindenkinek igaza van, vagy igaza lehet, de akkor is hogyan lenne már a gépek csatája?

Ez Csak akkor lenne igaz, ha úgy nézzük a dolgot, hogy a repülők, tankok és egyéb ilyen gépek harcolnak, de ma még a gépekhez is ember kell, tehát nem csak a gépek csatája lenne, és sztem még a jövőben is emberek kellenek majd a gépek működtetéséhez, ráadásul nem hiszem, hogy ez a háború " 20 perc alatt " érne véget.

Ezt csak abból gondolom, hogy az első kettő is jópár év múlva ért véget, akkor ez miért érne véget 20 perc alatt?

A másik meg az hogy sztem az ember nem nagyon meri/merné bevetni az atombombát, így nem hiszem hogy hamar lenne vége.

Tehát még egyszer elmondom, hogy mindenkinek igaza van, de ez a kifogásom.

Aki nem értene egyet az írjon!

2011. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:

a 3. vh nagyonugynezki hogy márpedig igenis kifog törni az elkövetkező 10 evben

mondom az okokat tényeket

az egész arab világ felvan huzva izraellel(törökország,palesztina,afganisztád,stb stb)

tudni illik afganisztán rendelkezik atomfegyverrel illetve törökországnak nagyon jol felszerelt hadserege és fegyverzete van)

izrael mögött pedig ott áll amerika(a világ 2 legjobb fegyverzetevel ellatott orszag) és anglia szorosan

az nemigaz hogy a gépek háborúja lenne

gondoljatok bele

akkor minek sorkatonaság??? meg amugy is

gépekre nemlehet hagyatkozni

emlékezzetek vissza pearl harbor esetere

amerika rögtön a fegyvergyarakat bombazta le

itt is ezlenne csak lehet forditva lenne

nincs gép ott az ember elven harcolni kéne mindenkinek

nagyon bizok benne hogy amerika es izreal leáll az arab világ igázásával

mert ez háborút fog szülni

amig élni fog mohamedán vallásu ember harc lesz

amerika és izrael kezdte (izrael az 1920-30 as évektol kezdve folyamatosan kezdte kisajatitani palesztinaz,nép10edelest hajtottak végre, rabszolgasorsra juttatta a palesztin embereket)

2011. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!