Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha lesz 3. világháború, akkor...

Ha lesz 3. világháború, akkor minden, korban megfelelő férfit behívnak, mint az előző kettő esetében, v. csak a hivatásos szervek tagjait?

Figyelt kérdés

A hadviselés abból fog állni, hogy végigpermetezik biológiai/vegyi fegyverekkel az aktuális frontonalon lévőket, mint nyáron a legyeket kemotoxszal?!


Isten adja, hogy ez soha ne következzen be!!!


2009. febr. 16. 21:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Az már a gépek háborúja lesz. Mire behívnák a tartalékosokat fölszerelnék őket meg eljuttatnák a frontra már vége is lenne az egész háborúnak.
2009. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha lesz 3. világháború, az húsz perc alatt lezajlana. John meg Szergej megnyomja a gombot, bumm, robban a hidrogénbomba meg amiket azóta még kifejlesztettek, és vége is van... az emberiségnek.

Szóval a válasz: nem fognak behívni senkit, mert nem lesz kit. De remélem várnak még vele vagy 200 évet.

2009. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
39%

sztem lesz 3. világháború :/

egyetértek az elöttem szólokkal de ha véletlen behívnának én tuti nem mennék me engem senkin em kérdezett h akarok-e menni..hát nem xD

2009. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Remélem én is, hogy még egy jódarabig nem lesz, mert az szerintem is egyenlő lenne az emberiség végével!:(


Az utolsónak: Én is megpróbálnám megkerülni mert, ha behívnának minket, akkor azt úgyis csak azért tennék, hogy így csökkentsék az emberiség létszámát, mivel a mai fegyverekkel szemben eséjünk se lenne. Az egész front egy mészárszékre hasonlítana inkább, ahol pl. nagyteljesítményű lézersugárral(pl. a CO2-lézer fénye nem is látható, viszont gond nélkül ketté lehet vágni vele akár egy falat is) nyesnék az embereket széjjel!:(

2009. febr. 18. 08:31
 5/29 anonim válasza:
88%

Szerintem nem lesz 3. VH. Ennek az az oka, hogy az emberiség már tanult az előző kettőből, és ha mondjuk az USA és Oroszo. között ki is törne egy háború, nem mennének a kormányok.

Na meg nincs is olyan felszerelésünk a hadseregben, ami lehetővé tenné, hogy akár esélyünk is legyen kilőni valakit. Elmaradott ország vagyunk, csúcstechnikánk nincsen. Így sok értelme nem lenne belemenni a játékba. Elméletileg a nemzetközi egyezmények tiltják az atom- és hidrogénbomba bevetését. Gyakorlatilag meg csak reménykedhetünk benne, hogy ezt be is tartják az országok.

Viszont, ha valaki ezt nem tartaná be, akkor már kitörhetne egy nagy szintű világháború, mert a többi ország kormánya félne, hogy ellene is bevetik, és meg akarná védeni a saját polgárait.

Mindenesetre reménykedjünk benne, és szvsz 80% az esélye, hogy még egy VH nem fog kitörni.

2009. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 wolfud válasza:
30%
szerintem lesz, de csak kb. 100 év múlva és szerintem 2 dolog miatt törhet, ki a bolygok foglalásánál a területekért, ill. a robotok ellen mert előfordulhat, hogy egyszer csak a gépek öntudatra kelnek (pont múltkor álmodtam ezt) és már most a Playstationt támogatják mert akik most otthon játszanak egy háborús repülőgép szimulátorral azok majd a hadseregbe fognak ilyen módon vezetni gépeket egy helyről.
2009. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%

Einstein mondta: nem tudom h mivel fogják vívni a 3. világháborút, de a 4.et biztos h kővel és bottal,


sztem van benne igazság

2009. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
igen ez eggy nagy kérdés a jövőre nézve a robotica ,a 3 világháborút gépek fogják vívni ,pl a frontline fuel of war játék robotokat alkalmaznak...amugy meg behívnak
2009. márc. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha lesz III.VH akkor az az ivóvízért fog kirobbanni. 50 éven belül elfogy a kőolaj és akkor majd nézhetnek. Nukleáris fegyvereket nem fognak bevetni, mert ezzel csak maguknak ártanak, sőt, ha egyik elkezdi a nukleáris támadást, akkor folytatja a többi és ennyi volt a "civilizációnk". Az is lehet, hogy nem nyílt háborúk lesznek, hanem beszivárognak a kormányba, és belülről szép lassan tönkreteszik az országot (mint nalunk). Élve megrohad a nemzet, aztán betelepülnek az ő telepeseik.
2009. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A 3. VH lehet a technika háborúja, ami már elkezdődött. Ha valóban kitörne inkább gépeközött zajlana le, így nem hívnák be a többieket
2009. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!