Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A linken található film...

A linken található film megtekintése után, hogyan vélekedsz, az Izraeli teljes haderő által megtámadott Palesztinokról Gázában? Kik a terroristák és kik az áldozatok?

Figyelt kérdés

[link]

A film nagyon tanulságos, és elgondolkodtató, engem nagyon megfogott.Remélem sok válasz érkezik majd.


2009. jan. 18. 16:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%
A pontozásod és a kommentjeid alapján rosszul tetted fel a kérdést. A te valódi kérdésed nem az, hogy "hogyan vélekedsz?", akkor többféle véleményt is elfogadnál, hanem az, hogy "ugye szerinted is minden a zsidók hibája?".
2009. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%

Az a jó, hogy manapság bárki bármilyen videót könnyen megtud csinálni, és vele bármit el tud hitetni az emberekkel. (főleg azokkal, akiknek már amúgy is megvan a véleménye, csak álszent módon az ellenkezőjét mutatja...)


Remélem, sosem lesz részünk abban, hogy egy Hámász-féel terroristacsoport lő ránk rakétákat, amikor csak kedve szottyan...

2009. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%

Az Árpád-sávos zászló 1100 éves? Hű, anyám... néhány történelem óra azért még hiányzik ott. Segítek: először 1270-ben fordult elő, és azért Árpádsávos, mert az utolsó Árpád-háziak használták.


És még a zsidók támadják a hagyományokat... (kb. annyira, mint ahogy a Magyar Gárda masírozásaival a hagyományt őrzi)

Na, de azért "nézzük a tényeket". :D

2009. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

"Igen csúzlival és kövekkel tankok ellen."


nem. maradjunk a tényeknél! tankok ellen nem harcolnak.

bombákat robbantanak piacokon, áruházakban, rakétákkal lövöldöznek településeket stb.


most visszakapják.

Szerintem.


ez sem igazságok és az sem volt az. Ebben a történetben vagy mindenki ártatlan, vagy senki sem az.

szerintem az utóbbi.

2009. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
93%

Ez legalább olyan tanulságos:

[link]

2009. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Rövid és tömör válaszom. Gáza Izrael Auschwitza. Egyébként én is láttam a tüntetésről készült filmet.
2009. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
62%

1. Elfogult vagy a palesztínokkal szemben. Így nem lehet vitatkozni. Te egy olyan jobboldali vagy aki elhiszi mindazt, amit a jobboldali "szélsőséges" média elhint köztetek.


2.Izrael időszámításunk elött ezer évvel már létezett. nem tudom akkor kinek a földjéről beszélünk.


3. Gondolom az arab terroristák által meggyilkolt ártatlan áldozatok neked nem jelentenek semmit. Hidd el ugyanúgy meghalnak gyerekek, nők stb stb


4.Az izraeli katonai politika is hibás ebben egyetértek. Ugyanolyan elhibázott,mint az arab terrorizmus


5.A te hőn szeretett palesztínjaid szervezetei (hamasz, fatah) egymást is gyilkolják. Nem tudom,akkor milyen embereket védsz, akik saját honfitársaikat írtják?


6. Tudod miért nézik rosz szemmel sokan a magyarkodókat,és az árpád sávos zászlót? Mert akik ezeket a nézeteket vallják (szélsőjobboldaliak) az idegengyűlöletre építenek. Értelmes ember nem épít hazaszeretet más népek elleni gyűlöletre.

2009. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
88%
Én csak azt nem értem, hogy minek emelik ki mindig, hogy meghalnak nők és gyerekek!?
2009. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%
Mert direkt lőnek civil célpontokat, amire a 2. világháború óta nem volt példa ( akkor 1940-ben Anglia kezdte el Németország ellen).
2009. jan. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%

Na ne röhögtess,hogy a 2ik VH óta nem löttek direkt civilekre. Már ott megdől,hogy a palesztín terroristák és rakáták eleve a lakosságra irányulnak. Tudod te hány háború volt 70 év alatt azóta?


A másik,hogy a palesztínok direkt iskolákba, közintéményekbe telepítik a municíót.

2009. jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!