Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A linken található film...

A linken található film megtekintése után, hogyan vélekedsz, az Izraeli teljes haderő által megtámadott Palesztinokról Gázában? Kik a terroristák és kik az áldozatok?

Figyelt kérdés

[link]

A film nagyon tanulságos, és elgondolkodtató, engem nagyon megfogott.Remélem sok válasz érkezik majd.


2009. jan. 18. 16:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%

nem kell ehhez megnézni a videót, ez egy aljas szemét lépés izraeltől...


1, palesztínának feleakkora hadereje sincs mint izraelnek


2, évek óta szórakoznak a palesztínokkal, és mindig találnak valami ürügyet hogy csinálhassák a balhét


3, nem emlékeznek a történelemre hogy majdnem kiirtották őket ? most kb ugyan azt csinálják palesztínával csak nem lehet holokausztnak becézni


egyáltalán nem tartom etikusnak azt amit és ahogyan tesznek

valahol a palesztínokat meg az izraelieket is meg lehet érteni, de sztem kicsit sok izrael részéről a dolog...

2009. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, de azért csak nézd meg a flmet, ami itt készült január 16.-án az izraeli nagykövetség elött.Én teljes mértékben Palesztin párti vagyok.
2009. jan. 18. 16:16
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz dolog az ilyesmit megítélni, mert mindkét fél ezerféle hatásos filmet készíthetne a másik ellen. Leginkább azon a véleményen vagyok, hogy megérdemlik egymást. A palesztinokat sem kell félteni, ők sem tesznek keresztbe szalmát azért, hogy béke legyen. Sőt! Tudod, az ő hozzáállásuk meg egy kicsit olyan, mint amikor az utcagyerek csúzlival kilődözgeti a járókelők szemét (ne felejtsd el a rengeteg amatőr bombát sem, amit palesztin területekről rendszeresen az izraeli terülekre lőnek, képzeld, hogy mondjuk a te gyerekedet teszi nyomorékká egy ilyen "nem profi" fegyver), aztán amikor cserébe jól megverik, akkor azzal jön, hogy ő csak egy gyenge kisgyerek, akit a mocsok felnőttek könnyen elpáholnak.
2009. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy Izrael helyében én sem hagynám, hogy az országomat rakétákkal bombázzák!
2009. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
De azt ne felejtsd el, hogy a Palesztinok a saját földjüket és népüket védik meg.Igen csúzlival és kövekkel tankok ellen.Izrael a Palesztinoktól elvett területen van. egy kisd infót szivesen küldhetek, hogy mennyi bomba robbant a Palesztinoknál a kezdetek kezdetén, és nem álltaluk.Szerinted a civil lakosság megérdemli a halált?a filmet pedig nem a palesztinok készítették, hanem mi magyarok.
2009. jan. 18. 16:48
 6/33 A kérdező kommentje:
És ha nekem megölnék a családomat, én is a szegény ember fegyverét használnám. Kötnék magamra efy bombát, és az izraeli katonáknál felrobbantanám magam. Ki kezdte? Ki lőtt először? Ki követte el az első terrorista támadásokat? Nézzük a tényeket: 1937. márc. 17., Jaffa: Első ízben robban bomba egy kávéházban Palesztinában. Az elkövetők: cionisták.1937. aug. 20 - szept. 26.: Első ízben robbannak bombák buszokon Palesztinában. Az elkövetők: cionisták 1938. július 6., Haifa: Első ízben robban bomba piactéren Palesztinában. Az elkövetők: cionisták. STB....
2009. jan. 18. 16:53
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Kérdés: Ha vajon nem lennének merényletek és rakétatámadások Izrael területén, Izrael akkor is témadná Gázát?
2009. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Egy kis ajánlott olvasmány, mielőtt úgy érzed, tutira tudod, hogy a tyúk vagy a tojás volt-e előbb.

Sajnos ez ma már nem derül ki. Nem csodálkoznék azon sem, ha az egész világméretűre növekedett konfliktus úgy indult volna ki, hogy valaki megfojtotta a szomszéd tyúkjait. Azóta aztán mindkét fél mindig talál ürügyet a másik gyilkolására.

2009. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A válasz egyszerü.Nálunk sincsennek ezrael elleni rakétatámadások.Mégis támadják a magyarságot,és a magyar jelképeket.Pl Turulmadár(magyar totemállat) árpádsávos zászló(1100 éves magyar zászló) Magyar Gárda(Magyar hagyományörzés) egészségügy(izraeli magánkézbe vétele), iskolák bezárása,Média(hazugságok közlése, és lebutitás) Bankrendszerek(lakosság hitelfelvátelre kényszerítése, és eladósitása)Gáz,villany vizmű (felvásárlása),Édesvizi területek felvásárlása, Szdsz (politika)Stb.
2009. jan. 18. 17:04
 10/33 anonim ***** válasza:
73%
srác a 16:53 mas válaszodra írom hogy a szívemből szóltál, ha a családomat ritkítaná valaki bizisten robbantanék, ha máshogy nem megy akkor magammal együtt és úgy hogy magammal vigyek jó sok ellent is ...
2009. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!