Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az pontosan hogy,miért volt,ho...

Az pontosan hogy,miért volt,hogy Attila halála után már nem volt,aki vezesse a Hun birodalmat és szétesett az egész?

Figyelt kérdés

aug. 15. 17:41
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
20 A DKs magyartalan bohócok. Te meg nem 16 vagy,hanem 15.
aug. 16. 15:28
 22/56 hollófernyiges ***** válasza:

"Amikor már nem volt életképes a Római birodalom"


Az már Attila idejében sem volt az. Catalaunumnál mindkét sereg többségét germánok tették ki.

aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Ez mondom,amúgy a filmben például elég jól el van magyarázva,hogy akkor még megtudták védeni. Meg akkor még életképes volt.
aug. 17. 11:32
 24/56 anonim ***** válasza:
Na jó komolyan érdekel, hogy az ilyen magyartalan hun mániások hány évesek és mivel foglalkoznak. :)
aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Sőt akkor a Vízigótjaiddal harcoltak a Rómaiak Attilával.
aug. 17. 12:34
 26/56 anonim ***** válasza:
A magyarsag osszetetele inkabb minden mas mint hun. Attila soha nem jutott el Roma varosaig, Ravennaban megallt. Orban Viktor mar tobb evet uralkodott mint Attila.
aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
26 Na mondtam már,ha rosszul tudom,hogy már hivatalos,hogy Hunok vagyunk akkor annyira nem vagyunk mint amennyire ő nem roma.
aug. 17. 14:30
 28/56 anonim ***** válasza:

"26 Na mondtam már,ha rosszul tudom,hogy már hivatalos,hogy Hunok vagyunk akkor annyira nem vagyunk mint amennyire ő nem roma."


Én nem tudom, hogy hun vagy magyar akarsz-e lenni, de amíg egy magyar nyelvű fórumra írsz, addig próbáld meg magyarul. Egy büdös mukkot nem lehet abból érteni, amit írsz. A "hunok" pedig melléknév, kisbetűvel kell írni.

aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
26 Ha mégse hivatalos,hogy hunok vagyunk akkor annyira nem vagyunk hunok,mint amennyire Vitya nem roma. Ezen mit nem lehet érteni?
aug. 17. 16:52
 30/56 anonim ***** válasza:
0%
Ha a hunok nem magyarok voltak, akkor külföldön miért így hívnak minket?:-)
aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!