Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az pontosan hogy,miért volt,ho...

Az pontosan hogy,miért volt,hogy Attila halála után már nem volt,aki vezesse a Hun birodalmat és szétesett az egész?

Figyelt kérdés

aug. 15. 17:41
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Kérdező látod, ezért nem kéne gyógyszerre inni. Az egy dolog, hogy kifolyik az ember szeme a helyesírásodtól, de még a történelemmel sem vagy tisztában semennyire. Tiszteld már meg a saját népedet azzal, hogy megtanulod a nyelvét és szépen átnézed a törikönyveket. A hunok nem magyarok, Attila pedig ebből kifolyólag nem magyar volt. Szívesen.
aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Látom kifogytál az érvekből
aug. 15. 22:29
 13/56 A kérdező kommentje:
aug. 15. 22:30
 14/56 anonim ***** válasza:
9) ne hazudj,a Rómaiak ott érdekeltek előtte hogy ne égesse porig Rómát.
aug. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
#13 Továbbá a diktátor típusú vezetők mellett nem maradnak meg a kreatív emberek, (vállalatoknál sem) mert nem tudnak kibontakozni. Ez az oka, hogy az utód gyöngébb, nem a degenerálódás, amit sokan állítanak.
aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Rómát senki nem fosztogatta végig csak úgy"


Kivéve a gótokat. Meg a vandálokat. Meg ha a római területből nagy adag kikanyarítását vesszük, akkor a frankokat, vizigótokat, gepidákat, angolszászokat, szlávokat, avarokat, arabokat, szeldzsukokat... a hunok nagyjából a rómaiak legkisebb problémái közé tartoztak.

aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

"Látom kifogytál az érvekből"


Nem fogytam ki, először írtam ide, meg se próbáltam érvelni, mert minek. Én is nagyon menőnek gondoltam a Romantikus Erőszakot kb. 16 éves koromig, majd te is kinövöd idővel magadról is. Most komolyan, szerinted mit lehet neked itt "érvelni", ha a mindent elsöprő bizonyítékod egy félamatőr banda legsz..rabb zenéje?

aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
17 Nem ez a legjobb. Ez így van. Csak abban hosszabban van összegezve. Nem 16 éves vagyok egyébként és ők is tudom,hogy a DKsok szerint nácik tehát nem kell bemutatni.
aug. 16. 10:49
 19/56 A kérdező kommentje:
16 Amikor már nem volt életképes a Római birodalom. Valóban. Ha például a filmet láttad ott szépen el is mondják a végén,hogy Flavius Aetius halála után nem volt,aki többé megvédje Rómát.
aug. 16. 10:54
 20/56 anonim ***** válasza:
Akkor nem 16 vagy hanem 15. És úgy jössz ezzel a DK-zással, mintha még lenne annak a pártnak valóban bármi szavazótábora. Nem a DK-sok néznek téged hülyének öcskös, hanem mindenki.
aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!