Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mikor fogynak ki az oroszok...

Mikor fogynak ki az oroszok végre az emberekből és a hadianyagból?

Figyelt kérdés

Köztudomású, hogy az orosz halottak száma jóval 500.000 felett van és naponta közel ezren csatlakoznak elesett fajtársaikhoz a pokolban.

Ehhez képest ukrán halott és veszteség relatíve 0.


Mikor jön el az a pont, hogy Putyin már nem tudja pótolni a veszteségeit és kénytelen lesz feladni a megszállt területeket beleértve a Krímet is?


Hány hónap kell még ehhez?


júl. 16. 18:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/132 anonim ***** válasza:
0%
40: hát már hogyne szavaznának. Terjesztik Viktor gazdijának is a propagandáját rendesen.
júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/132 anonim ***** válasza:
0%
39: nem mondtam, hogy ne járasd le magad még jobban? Ennyire futja csak?
júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/132 anonim ***** válasza:
64%
42: ja, mert te mekkora arc lettél a ide írt baromságaiddal? :D
júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/132 anonim ***** válasza:
0%
43: nem én terjesztek óvodás színvonalú fake newst.
júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/132 anonim ***** válasza:
0%
Én is szerkesztgethetnék képeket az orosz nácik dicső hétköznapi tetteiről (lenne mit), de az a helyzet, hogy egyelőre nem az ukrán nácik lövöldöznek interkontinentális rakétákat a szomszédba, hanem Putyin csőcseléke. Ami azon a szánalmas mémen szerepel, az semmi, azt bármelyik ország szélsőjobboldaláról le lehetne hozni. Például a Kubatov-gárda vagy a Mi Hazánkos-csürhe mennyivel különb?
júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/132 anonim ***** válasza:
64%

44: az egy másik kommentelő, csak szólok :D

és mi abban a fake news? :D azon kívűl hogy a te általad is az?

júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/132 anonim ***** válasza:
62%

20:11 - "Ami azon a szánalmas mémen szerepel, az semmi, azt bármelyik ország szélsőjobboldaláról le lehetne hozni. Például a Kubatov-gárda vagy a Mi Hazánkos-csürhe mennyivel különb?"



Hát.. például nincsenek felfegyverezve? Nagy különbség. Es ezt minden marhának tudatosítani kéne a fejében amelyik azt harsogja, hogy "de máshol is vannak nácik".

júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/132 A kérdező kommentje:

Egy szó mint száz: Ukrajna várhatóan még Trump valószínű és sajnálatos újbóli hatalomra jutása előtt megkapja az F-16-osokat és szétbombázza az oroszokat, talán Moszkvát is. Szerintem még karácsony lőtt visszafoglalja a Krímet. Csak ügyelni kell rá, nehogy tényleg Moszkváig törjenek előre, mert akkor Putyin biztosan ledobja az atomot.

És ezzel meg is válaszoltam a saját kérdésemet.

júl. 17. 20:47
 49/132 anonim ***** válasza:
0%
48: Ukrajna nem kap ehhez elég F-16-ost. Sajnos.
júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/132 Jeffrey Spender ***** válasza:
68%

# 48


Kérdező, fél év múlva visszatérhetünk a kérdésedre, hogy a jóslataid beigazolódtak-e ? :)

júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!