Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi történne ebben az estben?

Mi történne ebben az estben?

Figyelt kérdés

Bár remélem sose fog megtörténni.


A következő a szituáció: Kitör a harmadik világháború de a kormányunk nem a NATO-hoz akar tartozni hanem inkább átállna az Oroszok oldalához.



júl. 13. 23:51
1 2
 11/18 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 9


Egy angolnak, franciának, osztráknak, csehszkónak, románnak, horvátnak, bolgárnak, görögnek, nemhogy töröknek nem rosszabb a megítélése, mint nekünk ?



Miért Németországra hivatkozol, amikor az még saját állampolgáraival szemben is diktatórikus ?

júl. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
#11 Szerintem itt zárjuk le a vitát mivel te ma bal lábbal keltél.
júl. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
#10 Szerintem te félreértesz valamit. Magyarországon éllek és magyar állampolgár vagyok. Lemondhatok erről de akkor ki fogja befizetni az államkasszába a te rokkantnyugdíjadat?
júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 12


Angliában undok módra viselkednek a lengyelekkel szemben.


A franciák meg azt gondolják, hogy Romániában mindenki cigány, illetve putriban élnek. Ez nem tudom ki számára cikibb, a románok számára, vagy a franciák számára.


Az osztrákok réges-rég felvállalták, hogy sehogyan nem segítenek be az ukrán katonák képzésében.


A csehszkók képmutatók, ott is vannak, akik hízelegnek Ukrajnának, és vannak olyanok, akik szerint meg hazaárulással ért fel ez a fegyveradományozás.


A horvát elnök az réges-rég nyíltan kimondta, hogy ha mást nem, de a Krímet felejtsék el végérvényesen az ukránok, és a fegyveradományozás semmi jóra nem vezet.


A bolgár elnök is ellenezte a fegyveradományozást.


Görögország nyíltan bejelentette, hogy nekik Törökország ellen kellenek a fegyverek.


És Törökország az meg minden létező fórumon akadályozza a NATO-t, és zsarolja az EU-t.



És te mégis Magyarországot szégyelled.

júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor ki fogja befizetni az államkasszába a te rokkantnyugdíjadat"

nyugi megoldom. te csak menj nyugodtam az új ukrán állampolgárságodért.

vár a front :)

júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

#14

"Angliában undok módra viselkednek a lengyelekkel szemben"

-viszont amikor a covid tombolt és a lengyelek nem mentek akkor a földjeiken rothadt meg a kruplijuk nagy része. Már fontolgatták hogy a diákokat viszik a földekre de nagy volt az ellenállás. Angol nem akar dolgozni a földeken és nem utálja azt aki ezt elvégzi helyette, max lenézi.


A franciák vs Románok / cigányok tekintetében van egy bökkenő

Jártál már te francia városok környékén? Szinte az összes mellett ott vannak a cigányputri telepek és úgy is néznek ezek ki ahogy elképzeljük. Franciaország elég nagy cigány kisebséggel rendelkezik de ott nem annyira hangosak mint nálunk mert ott nem ők a legnagyobb kisebbség. Ez cikibb mint az hogy romániában sok a cigány.


Az osztrákok nem képzik az ukrán katonákat de ha csak Bécsben körülnézel, több az ukrán rendszámű autó mint bármely más keleteurópai nációé. Lehet a sógorok rájöttek hogy ezeket könyebb integrálni mint az afrikaiakat? Költenek azért elég sokat az ukrán menekültekre és azok nagy része nem fog visszamenni.


Csehekkel nekem semmi bajom, nem tartom őket kétszínűnek. Üzletelnek a saját jól bevált érdekeik szerint.


A horvátok inkább köpönyegforgatók de ez lehet hogy csak velünk szemben érdekes.


Bolgárokkal nincs közvetlen tapasztalatom, ott is fogy a nép.


Görögök még ki sem heverték a pénzügyi krízisüket amit ugyan nagyrészt saját maguknak köszönhettek de az eu része voltak. Akkor megtapasztalhatták hogy mennyire segíttőkész európa. Most miért adnának bármit is ha akkor senki nem segített nekik? Most ők mondhatják hogy ha ukrajnának pénz kell, adjon el egy szigetet (területet).


Törökország katonai középhatalom európa peremén. Kétkulcsos politikát folytat de van katonai súlya. A török zsarolás mennyiben más mint az amerikai? Nem költi az eu a gdp 2%-át fegyverekre akkor háborúzzon oroszországgal. És szerintem ebben igaza van amerikának hisz rengeteget megspórolt európa azon hogy eddíg amerika megvédte a seggét. Most benyujtják a számlát. Törökország meg zsarolja az EU-t a szír menekültekkel. Miért nem költ európa egy saját határvédelmi és saját haderőre?


Nem értelek. Nekem magyarként ha úgy érzem hogy a politikánk nem megfelelő (szerintem) hogy finoman fejezzem ki magamat, nem lehet szégyenérzetem? Keresztbe fekszünk az eu minden intézkedésének ami az oroszok ellen irányul majd megszavazzuk.

Keresztbe fekszünk a nato minden intézkedésének ami az oroszokat súlytaná majd mégis aláírjuk.

Olaf Schulz kiküldi a miniszterelnökünket kávézni amíg megszavaznak egy újabb szankciós csomagot.

A V4-ek találkozóján leüvöltik Viktor fejét a többiek, de mi vagyunk a faszagyerekek.

Európa három országában van háborús vészhelyzet: oroszország - ukrajna - magyarország?????

Belföldön annyira szétszakították a nemzetet a propagandájukkal hogy barátságok szakadnak szét ez miatt. "ha nem a fideszre szavazol akkor háborúpárti vagy"

Én szeretnék büszke lenni a magyarságomra de nincs mire. Legalább is én nem tudok ezekkel a célokkal azonosulni.

júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
#15 Nekem más irányú a célország abban az esetben amikor szükségét látnám a lelépésnek. Elő is van készítve, szeretettel várnak.
júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"szeretettel várnak."

ja, mindjárt gondoltam 😆

júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!