Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi történne ebben az estben?

Mi történne ebben az estben?

Figyelt kérdés

Bár remélem sose fog megtörténni.


A következő a szituáció: Kitör a harmadik világháború de a kormányunk nem a NATO-hoz akar tartozni hanem inkább átállna az Oroszok oldalához.



júl. 13. 23:51
A kérdező szavazást indított:
A fegyveres erők azonnali katonai puccsot hajtanának végre. Mivel ők nem oroszbarátok.
A külföldi titkosszolgálatok megbuktatnák a kormányt.
A szomszédos NATO országok biztonsági okokból megszállnák az országunk. (De nem támadnak, tényleg csak rendfentartás miatt)
Oroszország katonai csapatokat küldene hozzánk és frontország lennénk.
A NATO megtámadja hazánkat hogy megakadályozza,hogy átalljunk. Fontosabb katonai reptereket, katonai létesítményeket támadnak, foglalnak el.
Egyéb, kifejteni kommentben:
16 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
"Kitör a harmadik világháború " ennek kb ezer variációja lehet, nagyon nem mindegy, hogy hogyan, és mit értesz ez alatt. A kérdés amúgy is teljesen értelmetlen, nem reális, az ország "átállna az oroszokhoz".
júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
24 óráig sem tartana. ☺
júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha kitörne a III. Vh. akkor az történne hogy mi is kapnák egy csomó atomcsapást, porrá-hamuvá égetve a legnagyobb városokat. Ha NATO kötelékben harcolunk akkor az oroszoktól, ha a ruszkik mellé akarunk állni akkor a NATO-tól.
júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ledobják az atomot és meghal mindenki. 😊
júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

-A NATO összes tagállama összetenné a két kezét hogy "végre" megszabadultunk ettől a balfax bandától.

-Az Orosz kormány kategórikusan tiltakozna a csatlakozásunk miatt hisz történelmi tény hogy ahova mi csatlakoztunk az előbb-utóbb veszített-megszünt-rombadőlt (pl.:Osztrák-Magyar monarchia, tengelyhatalmak, Varsói szerződés).

-A dolgozó és adót fizető réteg jelentős része lelépne az országból a katonakorú fiatalokkal egyetemben, így a hatalom megmutathatná hogy mikép kovácsolja össze a protkóikat csattogtató szavazóit egységes békamenetbe amikor már nincs aki finanszírozná ezt az úri huncutságot. (megoldanák filippino szavazókkal)


És ezzel meg is oldanák a háború kérdését mivel egyik félnek sem lenne szüksége erre a kicsi, kötözködő, mindenkit eléruló népségre. Nem dobnának ide atomot mert még azt is sajnálnák tőlünk :)

júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jeffrey Spender ***** válasza:
75%

# 5


Miért Magyarországot emeled ki, mint a NATO fekete bárányát ?

júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#6 Mert a kérdés arra irányult (Kitör a harmadik világháború de a kormányunk nem a NATO-hoz akar tartozni hanem inkább átállna az Oroszok oldalához.) Mi nem a NATO fekete báránya vagyunk hanem.......

Nem tudom mennyit jársz európában de én már nem szeretem megemlítteni hogy magyar vagyok. Mondhatjuk úgy is hogy szégyenlem.

júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 7



" én már nem szeretem megemlítteni hogy magyar vagyok. Mondhatjuk úgy is hogy szégyenlem. "



Miért is ?


Mit lehet szégyellni rajtunk ?

júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#8 A közvéleményt külföldön is a sajtó irányítja és a mai vezetésünk miatt nem a legjobb a megitéllésünk nyugateurópában.

Próbáld ki németországban mekkora előny magyarnak lenni.

Nekem ég a pofám az miatt ammit a kormányunk művel minden szövetségben ammiben érdekeltek vagyunk.

júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
7: szerintem mondj le az állampolgárságodról és váltsd le ukránra. úgy hallom nagy emberhiány van a fronton.
júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!