Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszok mikor látják be,...

Az oroszok mikor látják be, hogy az Ukrajna elleni inváziójuk befellegzett?

Figyelt kérdés
Még a legelveteműltebb orosz drukker sem mondhatja azt, hogy csak azért nem tudják a Donbasszt bevenni 2 éve, mert nem veszik komolyan. Vagy azért verték ki őket Kijev és Harkiv alól.

jún. 25. 18:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
17%
Gondolod, hogy úgy van, mert a tiktokkerek a 9gag-en az mondták? Te jártál a fronton személyesen?
jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Itt leginkább Putyinnak kell belátnia bármit is egyrészt mert ő kezdte ő az elnök, az orosz nép az nem biztos hogy az öldöklés mellett áll.
jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Már a legelső hónapban be kellett volna látniuk. Én nem tudom miért háborúznak még mindig. Nem tudja ezt senki
jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 47. ***** válasza:
24%
Majd ha egy picurkát is vesztésre állnak.
jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
He? Most, amikor Ukrajna az összeomlás előtt áll, és folyamatosan területeket veszít?
jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
72%
Akár jó sok évtizedig, vagy soha. Az oroszok nem az a fajta hadsereg, akik ha valahova benéznek, akkor csak rövid látogatást tesznek. A magas intenzitású harcokat egyszer majd megunhatják, de kivonulni nem fognak. Ráadásul most még az is benne van a pakliba, hogy Ukrajna elesik. Nincs fegyver és nincs ember sem. Lehet erre várnak a ruszkik. Akárhogy legyen, béke nem lesz, de jelenleg a tűzszünet is távol van.
jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
40%

Én azt nem értem, akik ilyeneket kérdeznek, hány évesen fogják vajon belátni, hogy tök értelmetlenek ezek a kérdések.

Válasz úgysincs rá, érdekelni meg annyira sem érdekel senkit, mint a kutyát a rajta futkodó bolhák.

jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
50%
Majd, ha a magyar hátvéd elveszti az összes európai befolyását.
jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

@6 "Az oroszok nem az a fajta hadsereg, akik ha valahova benéznek, akkor csak rövid látogatást tesznek."


Ebben igazad van, egyetertek veled, az oroszok nem tul potensek, mindenhol csak szerencsetlenkedni tudnak, de hat ezt teszi az egekben levo korrupcio, a hadsereg is szet van lopva, igy nem is lehet rovid ido alatt celt erni.

jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 DK-s ***** válasza:
17%

KÉT éve húzódik, eközben az Ukránok mellett már beszállt a fél világ, Puttler pedig a körmét pucolgatja.


Szerintem jól szórakozik.

jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!