Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nyugaton hogyan, miért alakult...

Nyugaton hogyan, miért alakult ki az az uralkodó vélemény, hogy a Hamaszt nem lehet legyőzni, már tűzszünetre van szükség, viszont Oroszország gyenge, le fogják győzni, folytatni kell a háborút, nem szabad tűzszünetet kötni?

Figyelt kérdés

Szerintem Oroszország az erősebb, fejlettebb hadiipar áll mögötte, több katonája van, ráadásul nukleáris nagyhatalom.

Igaz, hogy a Hamasz mögött ott áll Irán is, de Izrael van olyan erős, hogy el tudja vágni az összeköttetést, utánpótlást és ebben az USA és szövetségesei is segíthetik.



jún. 20. 19:20
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Akkor a saját logikád alapján a zsidók is csak gondatlanság miatt lennének számonkérhetőek.
jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

"Ha tudod hogy így volt miért hazudozol? Ha tudod hogy a zsidóknak 5% területük volt és ezt mutatja a térkép is miért hazudsz?"

Nem hazudtam. Próbáld már meg értelmezni, amit olvasol!

Te linkeltél egy képet, amibe valótlan jelentést magyaráztál. Én pedig ezt bizonyítandó, egy látványos példával mutattam be az állításod hamisságát, tudniillik hogy ha a képen az szerepelne amit te állítasz, akkor a zsidók sokkal több területet kellett volna birtokoljanak mint valójában.

jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

"Akkor a saját logikád alapján a zsidók is csak gondatlanság miatt lennének számonkérhetőek."


A zsidók szándékosan gyilkolják a palesztinokat tömegesen ami népirtás. Pontosan ezért állnak a zsidók a hágai bíróság előtt népirtás vádjával.

jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

"Te linkeltél egy képet, amibe valótlan jelentést magyaráztál. Én pedig ezt bizonyítandó, egy látványos példával mutattam be az állításod hamisságát, tudniillik hogy ha a képen az szerepelne amit te állítasz, akkor a zsidók sokkal több területet kellett volna birtokoljanak mint valójában."


Mi az ami nem igaz az én állításaimban. Azt írja a cikk hogy a zsidók a terület 5.67% -val rendelkeztek. Ez akkor szerinted igaz vagy hamis állítás?

jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

"A zsidók szándékosan gyilkolják a palesztinokat tömegesen ami népirtás."

A törökök pont ezt tették. Akkor linkelj már egy pár kérdést amiben őket gyalázod!

jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

"Mi az ami nem igaz az én állításaimban."

Amiket a 22. kommentedben magyaráztál a linkelt képbe. Meg sok más is persze, de azokat már cáfolta a másik kommentelő.

jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

"A törökök pont ezt tették."


Nem a törökök nem ezt tették. A törökök egyik helyről a másikra költöztették amit nem jól szerveztek meg. A zsidók viszont helyben megölik a palesztinokat. Lebombázzák vagy éppen agyonlövik őket vagy halálra éheztetik .

jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Nem mondtam ilyet, ne hazudozz! Ellenben a zsidókat a mai napig gyalázod azokért is, amik 80 meg 100 éve történtek. Tehát ha tényleg az emberi életek számítanak neked, akkor a törököket miért nem gyalázod ugyanilyen régi tetteikért? Mert ha muszlimok gyilkolnak másokat, az nem zavar? Vagy ha nem muszlimok azok, akiket gyilkolnak, az nem érdekel?
jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
Meg lehazugoztad a másik kommentelőt, csak mert rámutatott a tényre, hogy ez nem azt jelenti hogy a maradék terület, de még csak annak nagyja sem palesztin tulajdonban lett volna. És egy olyan képpel próbáltad ezt a hazugságod igazolni, ami, mint rámutattam, nem is tartalmaz erre vonatkozó információt.
jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

"Ebben a helyzetben nem azzal fogok foglalkozni mi történt az 1 világháborúban."

De mégis foglalkozol vele, amíg a zsidókat tudod gyalázni érte. Ezek után képzelheted, mennyire komolyan vehető kifogás, hogy csak akkor nem foglalkozol ilyesmivel, amikor muszlimok gyilkolnak ártatlanokat, üldözik el őket és veszik el a területeiket...

jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!