Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Orbán szerint miért akkor...

Orbán szerint miért akkor lesz béke ha leáll a nyugat Ukrajna támogatásával?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolunk (legalábbis én így látom, aztán majd ti leírjátok, hogy hogy látjátok) ha a nyugat megvonna minden támogatást Ukrajnától (pénzügyileg, fegyverügyileg, stb) akkor az történne, hogy az ukrán haderő legyengülne és Oroszország gyorsan elfoglalná őket. Ha pedig elfoglalná őket az azt jelentené, hogy a magyar-ukrán határon orosz katonák állomásoznának ami szerintem minden, csak nem béke magyar szempontból. Főleg azoknak a magyaroknak akik ott élnek közel a határhoz. Na meg akkor Oroszország meg a NATO határos lenne ami szerintem szintén minden csak nem béke. Ez az egyik.


A másik: Orbán folyamatosan uszít az unió meg a NATO ellen. Ha annyira elhiteti a néppel, hogy az unió meg a NATO rossz, akkor előfordulhat egy olyan forgatókönyv, hogy a 2026-os választási győzelmük után jönni fog egy népszavazás a kilépésről amit 2/3-al meg is szavaznak, és közbe ha az orosz hadsereg itt van a határunkon és mi kilépünk a NATO-ból akkor tulajdonképpen az orosz hadsereg előtt szabad lehetőség nyílik a terjeszkedésre.


Én ezért nem látom azt az álláspontot helyesnek amit Orbán képvisel, hogy STOP fegyverszállítmányok meg stb... Szerintem igen is fontos az a saját biztonságunk érdekében, hogy támogassuk Ukrajnát és gyengítsük Oroszországot, mert reális fenyegetést jelent. Én támogatom az unió álláspontját és pont azért mert békepárti vagyok. Nem akarok megélni egy világháborút, mert annál nincs veszélyesebb amikor egy ellenséges atom nagyhatalom határos egy ekkora katonai szövetséggel aminek az USA is tagja. Az meg szerintem mára egyértelmű, hogy Oroszország célja elfoglalni Ukrajna egész területét és terjeszkedni.



jún. 3. 08:10
1 2 3 4
 31/33 Jeffrey Spender ***** válasza:
45%

# 29-es


Összegyűjtsem azokat a kérdéseket, amikhez ezt a sablonszöveget beismételgeted ?

jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Jeffrey Spender ***** válasza:
45%

# 32


Azzal tisztában vagy, hogy a másik sértegetése súlyosan etikátlan ?


Mit kívánsz ezzel elérni ?



https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes..


19-es válaszoló te voltál itt



https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..



Akkor a Voronyezs radarrendszerről szóló kérdésnél is kommenteltél, bár onnan gyorsan kimoderáltak.



És legutóbb itt viríttál.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..



Semmilyen történelmet nem olvastál, sőt nyílt kettősmércével, és kiforgatással élsz.

jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

#32 te inkább ne beszélj etikátlanságról, a durva kettős mércéddel, háborús bűnösök támogatásával, ferdítésekkel.


Összevissza beszélsz marhaságokat, okoskodva, de nyilvánvalóan 0 történelmi tudással, ahogy már sokszor bizonyítottad, fújva a szovjet propagandát, egy az egyben.


A hozzád hasonló gerinctelen vatnyikokat ki kéne tenni a szovjet határon, hadd harcoljatok puttyantó apátokért.


Továbbra is várom a "sablonszöveget", amit állítólag ismételgetek. Eddig csak olyat sikerült hozni, amiben sem a megfogalmazás nem ugyanaz, sem a tartalom 😀


(Ez a hozzászólás pedig el van mentve, ha újra töröltetnéd, sunyi módon, csak egy beillesztés legyen, tudod, mint a szovjet mentegető szövegeid)

júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!