Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen konkrét bizonyítékok...

Milyen konkrét bizonyítékok vannak arra, hogy hamarosan itt a világháború, meg hogy ebbe mi is belesodródhatunk, sőt, az ország területén is lennének háborús cselekmények? Mire alapozzák ezt?

Figyelt kérdés
És most ne vegyük figyelembe az origo baromságait. Kinek kellene Magyarország területe?
máj. 20. 09:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%
Magyarország ha akarna se tudna kimaradni belőle, mivel ütközőzónában vagyunk a nyugat és a kelet között. De hidd el a parlamenti döbrögiknek nem is érdeke minket kihagyni, ha esetleg lesz egy komolyabb konfliktus.
máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
18#-nál szerintem komoly problémák vannak.
máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
Oroszország nukleáris hadgyakorlatokat rendelt el válaszul arra hogy a NATO csapatokat telepít a szomszédos országokba (Steadfast defender hadgyakorlat), és hogy készítik fel a közvéleményt a NATO hivatalos hadbaszállására. (Zsoldosnak, tanácsadónak hívott katonák már most is jelen vannak ők kezelik a modern rakéta tűzérséget is amit az USA küldött) Oroszország vezetői nem hülyék tudják hogy a NATO légiereje erősebb náluk és elvesztik a háborút így nem marad más választásuk mint hogy megelőző csapást végrehajtani.
máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Oké, kezdhetnék mondjuk Angliával.
máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
56%
#23 nincs olyan, h megelőző nukleáris csapás. Aki először lő atommal, az másodiknak hal meg. Az oroszok nem hülyék, hogy megkockáztassanak egy olyan háborút, amit senki sem nyer meg. Ha putyin meg is hülyülne teljesen, a katonai vezetői ezt nem fogják hagyni, mert ők sem akarnak megdögleni.
máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
De akkor az oroszok hagyják, hogy sz...rrá verjék őket?
máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

#25 Ezzel az a gond, hogy 2 éve januárban én is azt mondtam, hogy "Az oroszok nem hülyék, hogy megkockáztassanak egy olyan háborút, amit senki sem nyer meg. " Tuti biztos voltam benne, hogy nem fogják megtámadni az ukránokat csak szórakoznak a határon, hogy lejárassák az amerikai hírszerzést.

Aztán tessék, megtették.

máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27# És majd egyszerre kilőnek 30 országot atombombával?


Mert ha nem, akkor kb 10 percen belül egy kráter lesz oroszország helyén.

máj. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!