Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen konkrét bizonyítékok...

Milyen konkrét bizonyítékok vannak arra, hogy hamarosan itt a világháború, meg hogy ebbe mi is belesodródhatunk, sőt, az ország területén is lennének háborús cselekmények? Mire alapozzák ezt?

Figyelt kérdés
És most ne vegyük figyelembe az origo baromságait. Kinek kellene Magyarország területe?
máj. 20. 09:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező

A hegyről sem egy ugrással zuhansz le a szakadékba, hanem mindig közelebb és közelebb kerülsz ahhoz, hogy véged legyen, mint a botnak.

Nem tudható előre, hogy meddig mehetsz a szélére a szikláknak, amíg nem zuhantál le addig mindig van esély arra, hogy nem fog leesni mert még fent vagy, még visszafordulhatnál. Ha tovább araszolsz a sziklákon a szakadék felé akkor egy a biztos, hogy ha nem állsz meg, nem fordulsz vissza akkor le fogsz zuhanni.

Egy világháború sem úgy kezdődött, hogy minden jó, majd összeültek a harcolni vágyó országok és megszavazták, hogy holnaptól világháború van és mind harcolunk. Mindig lassan, napról napra, ugyanilyen idióta döntések tömege vitte bele a világ ezen részét a háborúba és UTÓLAG a történészek is azt mondják, hogy egy folyamat volt amit egészen a legvégéig bárhol meg lehetett volna állítani ha nem hozzák meg a következő idióta döntésüket.

2 éve megy ez a háború és a 2 év alatt egyre közelebb kerültünk a szakadék széléhez. Az a gond vele, hogy ha a többiek lezuhannak akkor minket is rántanak magukkal.

máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%

És még is ki a f4szom fizeti ezeket a szakértőket ti nagyon okosak? Nem veszitek észre hogy a birka fejeteket a fidesz a saját pénzetekből tartja rettegésben? A ti adótokból fizetik az összes ilyen szakértőt, influencert, reklámot, youtube videót.


Aztán meg szaladtok a 30 IQ-tokkal orbánra szavazni, mert ő a disznó fejével majd megvéd titeket ha világháború lesz.


Nevetségesek vagytok.

máj. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

#12 persze, persze. Mi vagyunk nevetségesek és nem te aki itt vergődik és mocskos szövegeket írogat nulla tudással.

Ja, nem.

máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
41%
#13 mondod te, ostoba lúzer, komcsi orbánistaként, aki a kötelező iskolákat is alig tudta elvégezni 🤣
máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
#14 tetszik amikor ennyire leleplezed magad. Ismeretlenül is elkezded a másikat szidni = nincsenek érveid, csak a mocskolódás maradt eszközként a kezedben.
máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

#15 ismerem a magadfajta komcsikat. Azt is tudom, hogy érvelni kár nektek. Egyébként pont az érv nélküli mocskolódásodra válaszoltam én is így.

Rátok, komcsikra jelkemző ez, hogy mindig azzal vádoltok másokat ami rátok jellemző. A kormányotok is így tesz, pl migráncstánogatással vádolja az ellenzéket, miközben még a bájerzsótis trianon emlékparkban is migránsmunkásokat szállásol el...

máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%

#16 Szórakoztat a szöveged. Ezzel kezded, hogy "ostoba komcsik" de szerinted én vagyok aki mocskos szövegeket ír meg személyeskedik. Aha.

Nem ismered a múltat. Nem ismered a jelent és nem érted a valóságot. De teljes magabiztossággal tudod leírni az ostobaságaidat majd sértegetsz mást aki kijavítja a tévedéseidet. Ez kb. óvodás szint, bár az óvodás gyerekeim értelmesebben reagáltak mint te.

máj. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
14%

#16 tudom komcsikám, nektek ez is egy visszatérő frázis, hogy szórakoztat az amikor ostobaságotokra, tanulatlanságotokra felhívják a figyelmet ":D

Még mondjad a többit is, pl:

"Fordítva ülsz a lovon"

"Kutya ugat, karaván halad" (bár ez már kicsit kikopott az utóbbi években)


Nem azért vagy egy örök vesztes, mert a goooonoooosz nyugati múúti eeenyoom, hanem egyszerűen azért, mert egy tudáshiányos, gyenge képességű ember vagy, valószínűleg azért, mert ilyen családba születtél, ahol szintén mindig másra fogták a saját szerencsétlenségüket.

De ahogy őseidnek nem lett jobb sora a cucilizmusban, neked sem lesz jobb sorod az újkomcsi putyinizmusban, orbánizmusban, max a jobb képességűek is veletek, vesztesekkel együtt fognak szívni, így a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" enyhíti kicsit frusztrációidat.


Szórakoztatlak még szívesen komcsikám, mert imádom a kognitív disszonanciátokat gerjeszteni, ezért leszek ott a birkameneten is 🤭

máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

#18 Te most kivel beszélgetsz? Saját magaddal, nyilván, mert a "Nem azért vagy egy örök vesztes, mert a goooonoooosz nyugati múúti eeenyoom, hanem egyszerűen azért, mert egy tudáshiányos, gyenge képességű ember vagy, valószínűleg azért, mert ilyen családba születtél, ahol szintén mindig másra fogták a saját szerencsétlenségüket." leírás nyilván terád vonatkozik.

Tényleg feldobod a napomat az ilyen hülyeségeiddel.

Ez van amikor egy gyenge sikertelen ember azt hiszi másokról, hogy ők is gyengék és sikertelenek, csak mert neki nem ment semmi. Ha másokról akarsz véleményt mondani - ismeretlenül - akkor ne a tükörbe nézz előtte, mert értem én hoyg neked szánalmas a kép amit abban látsz, de a világ körülötted messze nem ilyen!

máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
18, elmentek otthonról?
máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!