Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » .Ti rettegtek a 3. világháború...

.Ti rettegtek a 3. világháborútól?

Figyelt kérdés
máj. 20. 08:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, nagyon rettegek
Nem
38 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem én nem bagatelizálom el semmiféle rettegő szavak használatával.
máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

3. világháború már most is van, gazdasági fronton, de ez még elég lájtos. Háborút ugyanis nem csak fegyverekkel lehet vívni.


Ha arra vagy kíváncsi, hogy 2. világháborúhoz hasonlatos háborútól rettegek-e, arra az a válaszom, hogy NEM.


Ellenben a Klímaválságtól sokkal inkább, az sokkal több áldozatot hoz majd, és Orbán semmit nem tesz azért, hogy megvédjen bennünket.

máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Ha rettegek akkor is ugyanakkora esélye lesz mint ha nem.


De jó lenne ha feltennék már a kérdést, hogy miért is kéne nekünk beavatkozni az ukrán háborúba?


A Qrvapecér Bidenék gázmezőiért? Vagy Gyurka bácsi szántóiért?


Menjen harcolni Sanyika meg a Hunter fiú!

máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Azt meghagyom az origot olvasó birkáknak. Amúgy én már elköltöztem abból a pöcegödörből és itt aligha lesz háború. :D
máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Ha a barátnődet az utcán megerőszakolják, miért is kéne idegeneknek a védelmére kelniük?

Tudsz erre válaszolni?

Hogy tükrözzem a színvonaladat, a barátnőd "lyukáért"?

máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

#5


A magyargyűlölő ukránok a barátnőnk? Ez új! :DDDDDDDD

Valahogy nem áll össze a kép!


Egy idegen nőért te sem fogsz harcolni az utcán, ha jó eséllyel te is ott hagyod a fogadat.

máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

6 folyt


Főleg ha az a nő tegnap még téged mocskolt a sarki pletykafórumon!

máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

#5


Te mi a retkes lószerszámot keresel itt?


Ne itt huszárkodjál mások életével!


Húzzál harcolni a frontra!!! Tárt karokkal várnak!

máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nbrrc, a privátüzenetedet olvasva bevallom, messze alábecsültem a sötétségedet, alpáriságodat, de nem baj.

Megismétlem a kérdést, szerinted idegen emberektől elvárnád-e, ha módjukban állna, hogy megmentsék a barátnődet egy megerőszakolástól, vagy azt gondolod, hogy teljesen rendjén van, hogy azt mondják magukban, hogy ez kettőjük dolga, és nem akarnak verekedésbe keveredni, és tovább sétálnának, mintha mi sem történt volna?


Másik kérdés, hasonló helyzetben ha neked módodban állna megvédeni egy védtelen nőt, vagy gyermeket egy erőszaktevőtől, a te lelkiismereted mit mondana, mit tennél? Továbbsétálnál, mert nem a te dolgod, vagy megvédenéd az áldozatot?


Egyszerű a kérdés, van gerinced válaszolni erre?


Amúgy meg nem veszem zokon, hogy privát üzenetben szidod az anyámat, ezzel valójában csak magadat minősíted, nem őt, amivel nekem nincs problémám.

máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

#9


Te kezdtél el személyeskedni! És még van bőr a pofádon reklamálni!???


Aki szelet vet vihart arat!

máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!