Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » .Ti rettegtek a 3. világháború...

.Ti rettegtek a 3. világháborútól?

Figyelt kérdés
máj. 20. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Magyarul nincs gerinced egyenes választ adni. Oké, ezzel is egyértelműen elárultad, milyen ember is vagy. Végülis ebben az esetben látom a következetességet: nem védenél meg egy gyereket sem, mert nem a "te bajod", és ugyanez a helyzet az Orosz-Ukrán háborúval is.

Én ezt a hozzáállást erkölcstelennek tartom, de ez az én álláspontom.

Azért remélem, hogy ha majd úgy adódik, hogy a gyereked ilyen tragikus helyzetbe kerül, akkor lesznek olyan emberek is a közelben, akik nem a hozzád hasonló álláspontot képviselik, és megvédik a gyereked még akkor is, ha netán benyelnek ezért egy gyomrost is.

máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#11

Az én gerincemről beszélsz?


A barátnőm lyukját emlegetted és akkor én vagyok alpári????


Kinek nincs itt gerince?

Ez volt az utolsó válaszom egy ilyen embernek mint ami te vagy!

máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11# Pontosan, nagyon jól megfogalmaztad.


A fideszesek mindig azt csinálják mint a tipikus magyarok, leszarnak mindenkit mindenhol, csak a saját hasznukat nézik. Nem való európába ez a nép.


12# Pedig teljesen jó példa volt, reménykedj hogy ha bárki aki kedves számodra ilyen helyzetbe kerül, nem egy fideszes lesz mellette.

máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

ma 10:38

Látom, megsértődni, könnyebb, mint szöveget kontextusában értelmezni és gondolkozni.


Idézem, mire reagáltam így:

"A Qrvapecér Bidenék gázmezőiért? Vagy Gyurka bácsi szántóiért?"

Egy nemzet, több nép köztük magyarok hazáját emlegeted így, hát csodálkozol, hogy valaki ezzel szembesít, és párhuzamot von, mintha ez olyan lenne, mintha barátnődet nem minek védje meg, hiszen csak egy lyukról van szó?!

Szerintem egyértelműen éreztettem, hogy ezzel a hozzáállással, szemszöggel nem értek egyet.

Te voltál az aljadék, én csak tükröt tartottam, és párhuzamot vontam, nálad meg erre elgurult a gyógyszer.

Nem azt mondtam, hogy a barátnőd csak egy lyuk, és nem érdemel védelmet, ha így értelmezted, menj vissza az általánosba, és tanulj alapfogú szövegértést!

De nyugodj, meg, ha látnám, hogy bajban van egy nő, és tudnám is róla, hogy az a te barátnőd, egészen biztos lehetsz abban, hogy mindent megteszek, amit tudok, hogy megvédjem, és legkevésbé csak egy lyukként gondolnék rá.


De hangsúlyozom, megsértődni könnyebb, mint gondolkodni, és az ilyeneket tudja a Fidesz nagyon jól befolyásolni. Grat.

Itt az indíték, miért zülleszti le szándékosan az oktatást a Fidesz.

máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!