Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyetértesz Ukrajna megvédésév...

Egyetértesz Ukrajna megvédésével,támogatásával?

Figyelt kérdés

febr. 19. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 Jeffrey Spender ***** válasza:
50%
3,5 csillagos, nem tűntem el, válaszolni fogok az 55-ösre
febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
24%

#62

Oké, de ne kezd el offolni a témát a Kijevi Ruszig visszamenve, vagy a Moszkvai Nagyfejedelmségig. Mert szokásod, hogy valaki beír valamit, azt kiragadod a kontextusából és elkezdesz más irányba haladni. Meg azt se kezd el, hogy az ukrán nép az neked kamunép, olvastam eleget már tőled azt, az ott leírtakra reflektálj majd, ne menj bele a néprajzba.

febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
46%

#61:

Magyarország abban érdekelt, hogy minél előbb béke legyen.

Te rövidtávú anyagi érdekekről írsz. Akármilyen fegyverszállítás a békekötés elodázását jelenti.

Nem hergel az ukránok ellen a magyar kormány. A sérelmeink szóvá tétele nem hergelés. Az hogy milyen nagy az ukrán korrupció, az nem hergelés. EU tagok vagyunk. Egynfeneketlen kútba önteni a közös pénzeket, ez ellen nyilván szót emel a magyar kormány.

Egyébkéntnem is hangoztatja minden sérelmeinket a kormány. Ahhoz képest még visszafogottak. Többször elismertük Ukrajna területi integritását. Nem lett felhánytorgatva, hogy már a háború előtt bizonytalan volt az ukrán gázszállítás, mert az ukránok rengeteg orosz gázt elloptak.

febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
63%

"Mondjuk Magyarország nem is tudna mivel, de mondjuk az jó deal lett volna, ha a teljes szovjet eredetű fegyverzetünket átadjuk, és cserébe kapunk nyugatit"

te ezt úgy képzeled el hogy kisöprik a raktárat, és ajándékba tök ingyen adnak fegyvert? tudtommal a fegyvergyártók is pénzből élnek, morállal még nem lehet fizetni a boltokba. téged se az eszedért várnak haza.

febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 Jeffrey Spender ***** válasza:
63%

# 61


" Mondjuk Magyarország nem is tudna mivel, de mondjuk az jó deal lett volna, ha a teljes szovjet eredetű fegyverzetünket átadjuk, és cserébe kapunk nyugatit. "



Te ismered a Honvédség leltárkészletét ?


Vagy a nyugat-eus hadi gyártókapacitást ?


Vagy az USA üzletpolitikáját ?

febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
37%
Jó... Látom teljesen mást gondoltak, kezdtek személyeskedni is. Befejeztem a vitát!
febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 Jeffrey Spender ***** válasza:
45%

# 67


Én nem személyeskedtem.

febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
0%

#68

Te nem, nem is rád gondoltam.

febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 Jeffrey Spender ***** válasza:
72%

# 69


Ne menj el, én még írom egyrészt a politikai / nemzetközi jogi válaszomat, másrészt a haditechnikásat is.


Amúgy eljutottam oda, hogy vannak ukránok, de nem orosz nézőpontból tagadtam őket, hanem Nyugati nézőpontból. Igen, Nyugat-Európában hajlamosak jó nagy adag rosszindulattal lenézni a kelet-európaiakat.


És ez a hisztérikus érzékenyítés, amit sokak tolnak, nem te rád gondolok, hanem másokra, ellentétes hatást vált ki.


Annyit előrebocsájtok, hogy elismerem az ukránok létét, de attól még nem járna nekik 600,000 km2, meg nem szimpik nekem. És fordítva, az ukránok is élnek rendre nonszensz követelésekkel.


Nagyranőtt óvodás módjára viselkednek sokak, csak emberéletek tízezrei, végeredményben százezrek / milliók mennek tönkre.

febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
80%
Zelenszkij most épen új ellentámadással hülyíti nyugati fegyverszállítóit,
febr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!