Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyetértesz Ukrajna megvédésév...

Egyetértesz Ukrajna megvédésével,támogatásával?

Figyelt kérdés

febr. 19. 19:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
41%

18: "Mondjuk ez simán hülyeség, de hagyjuk."

ezt a legkönnyebb, ha valamit nem tudsz megérvelni rámondod hogy hülyeség és gyorsan kitolatsz a magyarázkodásból azzal hogy "de hagyjuk".

szánalmas vagy. indokold meg miért az. amíg nem megy, a te válaszod hülyeség.


"Nem, lenne esélye, viszont ha nem hagyjuk,"

jajj már megint egy ukrajna függetlenségéért aggodalmaskodó troll. nagy tételben fogadni mernék hogy te is csak 2022 február 24. után kezdtél el aggódni mi? nem itt a gyk-n, hanem a fronton tegyél ezért. jaaa, fotelból könnyebb tudjuk.

febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
13%

#20 lásd amit írtam, az váltja ki.


Milyen fajelmélet? Az orosz nem faj, még csak nem is nép, hanem egy erőszakkal összetákolt, és erőszakkal összetartott identitás. És persze vannak normális "oroszok" is, csak azokat kinyírja, elnyomja a degenerált agresszív vadbarom részleg, a birka részleg pedig befásítja.


Ajánlom a történelemkönyvet, különösen a magyarokkal kapcsolatos "orosz" cselekvéseket, pl 1849, 1944-45, 1956, 1945-1989, ~2004-máig.


Aztán ott vannak a nem magyarok elleni cselekvéseik is, amióta kitalálták magukat az 1500-as években.


Az "orosz" cári-komcsi hatalmak, amibe puttyantó, és mindezek támogatói is beletartozik, egy gennyes daganat az emberiség testén, hiszen csak károkat, és szenvedést okoz. Kis öröm az ürömben, hogy ez a daganat önmagát is zabálja.


Nyugi, bármilyen a fentieket támogatókra így gondolok, ha egy időre teljhatalmat kapnék, itthon, az egyik intézkedésem biztos az lenne, hogy a puttyantó pártiakat ingyenes buszjáratokkal a szovj... "orosz föderáció"-ba vitetném, hogy élvezzék a "normalitást", és jólétet ott a "szilaj orosz medve" vendégeként.


Amúgy tizenéves koromban én is úgy voltam, hogy az oroszok nem olyan rosszak, elnyomja őket az állandóan háborúskodó usa, de aztán ahogy egyre jobban megismertem a történelmet, és láttam pl a grúziai keverést, majd a ukrajna függetlenedésének gáncsolását, a magyarok lehúzását (paks2 korrupterőmű, metrómutyi), 2022-es újabb támadás, egyre jobban meggyűlöltem ezt a daganatot.

febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:

24-es

Őszintén szólva ,mintha számból vetted volna ki a szót.

Tökéletesen fedi az én véleményemet az ,amit leírtál.

febr. 20. 19:12
 25/70 Jeffrey Spender ***** válasza:
65%
Kérdező, hát te is a 23-assal együtt ugyanolyan súlyosan történelmietlen dolgokat írsz.
febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:

,,Ajánlom a történelemkönyvet, különösen a magyarokkal kapcsolatos "orosz" cselekvéseket, pl 1849, 1944-45, 1956, 1945-1989, ~2004-máig."

Ennek nem néztem utána.


Konkrétan amivel egyet értek:


,,Az "orosz" cári-komcsi hatalmak, amibe puttyantó, és mindezek támogatói is beletartozik, egy gennyes daganat az emberiség testén, hiszen csak károkat, és szenvedést okoz. Kis öröm az ürömben, hogy ez a daganat önmagát is zabálja."



,,Nyugi, bármilyen a fentieket támogatókra így gondolok, ha egy időre teljhatalmat kapnék, itthon, az egyik intézkedésem biztos az lenne, hogy a puttyantó pártiakat ingyenes buszjáratokkal a szovj... "orosz föderáció"-ba vitetném, hogy élvezzék a "normalitást", és jólétet ott a "szilaj orosz medve" vendégeként."

febr. 20. 19:27
 27/70 A kérdező kommentje:
Csak ,hogy a félre értést elkerüljük!
febr. 20. 19:27
 28/70 anonim ***** válasza:
74%

Támogassák csak az ukrán nyalók őket, de saját zsebből!

Mint ez a #24

febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 Jeffrey Spender ***** válasza:
84%

Kérdező, amit kiemeltél, az sem változtat azon, hogy sületlenségeket beszélsz.


Túlzott, és irracionális érzelmi reakciók ezek. Folyamatos trágár uszítás, kiirtós, és deportálós kommentek, beragadt lemez módjára.

febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:

,, Az orosz nem faj, még csak nem is nép, hanem egy erőszakkal összetákolt, és erőszakkal összetartott identitás."


Van valóság alapja.

Nem találok képet róla ,de régen Oroszország sem létezett ezen a néven.


Tudtommal több város állam létezett azon a területen.Vagy több egymástól külön működő részek voltak azon a területen.(Europe Universal4 )


1-es kép:


[link]


2-es kép:

[link]


Szóval valamiféle módon összetákólt valami.Az ,hogy erőszakkal vagy békés úton lett-e összetákolva az már más kérdés.

febr. 20. 19:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!