Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hol vannak Orosz-Ukrán háborús...

Hol vannak Orosz-Ukrán háborús videók?

Figyelt kérdés

Katonai elöljáróktól hallottam, hogy fellelhetőek olyan videók az interneten, ahol oroszok és ukránok harcolnak, nem a köntös videókra gondolok. Ha jól hallottam még az instagramon is van egy olyan profil ahol lehet nézni, ilyeneket.

Az érdekelne, hogy hol lehetne ilyeneket nézni.



2023. aug. 21. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Youtube is tele van velük, választhatsz bőven. Milyen "köntös videók"ra gondolsz?
2023. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vk-n van rengeteg
2023. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden videomegosztó tele van olyan videókkal amiket a harctéren rögzítettek sisakkamerával, rászerelt kamerákkal, drónokkal stb. Nem csak a mostani konfliktusról, de kb. minden elmúlt 10 évben indultról is.
2023. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

VK, Telegram.


A YT-n kizárólag olyat fogsz találni, hogy az ukránok nagyon jól állnak, veszteségük szinte nincs is, az oroszok pedig 99%-ban civil célpontokat gyilkolnak és mindjárt feladják a harcokat.

2023. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Telegrammon találhatsz cenzúrázatlan videókat
2023. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Telegram-on van rengeteg. :D De úgy szemtől szembeni ember-ember harcot ritkán látni.
2023. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
57%
Reddit.
2023. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tom, de fotókiállítás van ebben a témában.
2023. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Twitteren (most már x.com) is nagyon sokat lehet látni én ott szoktam nézni.
2023. aug. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Youtubeon is sok van persze cenzúrázva. Keresőbe beírod, hogy "war videos" sokat kidob.

[link]

Telegramon is sok van.

Bár szerintem inkább a háború értelmetlensége van mindegyiken. Szívesebben megnéznék 1 békekötés videót.

jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!