Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha volt egy nagy valószínűségg...

Ha volt egy nagy valószínűséggel téves pszichiátriai diagnódisom, de felülvizsgálatom és kiderül az ellenkezője lehetek katona?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta ez a vágyam, és a jelenlegi időkben egyre jobban ézem hogy meg kellene próbálni, mert személyiségemből adódóan tökéletes pálya lenne a számomra (férleértések elkerülése végett gondolok itt a stresszes helyzetekben probléma megoldó képességre, hidegvérre, stb.)


Viszont több probléma is fennál

Gyerekként rengeteg mindenen átmentem amit akkor még nem tudtam feldolgozni és amikor elvitt a gyámügy a nagyszüleimhez ők elvittek pszichológushoz ami rontott a helyzetemen, hogy már akkor rajongtam paranormális, sci fi, horror filmekért pluszba elég élénk fantáziám volt így a rajzaimba játékaimba belevettem ezeket, ezt akkor a nagyszüleim nem értették, sőt teljesen félre interpretálták és a pszichológusnak azt mondták hogy én látom ezeket aki persze elhitte, elküldött pszichiáterhez, akinek előadták ugyan ezt kérdezett vagy 3 dolgot, majd ráírta a papiromra hogy skizofrén, ami szerintem szürreális hogy pár kérdésből ad egy olyan diagnózist ami hosszú vizsgálatok után születik. És biztos vagyok benne ha kivizsgáltatnám magam, akkor kiderülne hogy csak egy élénk fantáziájú gyerek voltam aki a traumáit így dolgozta fel. Soha életemben nem halucináltam, csak játékból kitaláltam különböző lényeket. Plusz egyszer azt hitték hogy öngyilkos akarok lenni, ez is benne van a rendszerbe, és teljesen kétségbe vagyok esve hogy a szüleim akik tényleg pszichiátriai esetek (és feküdtek is bent) illetve az egészségügy felszínessége miatt ne csinálhassam azt amit szeretnék régóta szeretnék, főleg akkor amikor szükség lehet az ilyen emberekre. Már sikerült teljesen feldolgozni a gyerekkorom, sőt az tett erőssé engem, már fiatalon megtanultam hogy kell cselekedni a bajban, csak sokáig zárkózott csendes, önbizalom hiányos voltam.



2022. nov. 28. 09:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Megértelek titeket, hogy kételkedtek, hisz nem ismertek nem tudtam leírni a teljes élettörténetem, vannak olyan tapasztalataim amik megmutatták hogy nagyon kiszámíthatatlan életemre veszélyes helyzetben is a megoldásra koncentrálok és nem vesztem el a fejem. Illetve nyilván felteheti egy olyan ember is a kérdést aki tényleg rossz szándékú, valóban problémákkal küzd és innen gyűjt bátorságot vagy hasonlók. Én csak anonim módon fel szerettem volna mérni körülbelül mire számíthatok. Ha nem leszek alkalmas így jártam, van b, c, d tervem is, de egy próbát megér. A hangok is azt mondták xD (vicc)
2022. nov. 28. 11:29
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
#11, nem arról van szó, hogy nem hiszünk neked, de teljesen mindegy, hogy mi mit hiszünk, az rajtad nem segít. Annyit tudunk elmondani, amit magadtól is tudsz; vagy el tudod intézni, vagy nem, de valószínűbb, hogy nem fog sikerülni. És sajnos az számít ténynek, ami a kartonodban megtalálható (gondolok itt a feljegyzett öngyilkossági kísérletedre, ami pláne nem lendíti előre a katonai alkalmasságodat).
2022. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mit csináltál amikor azt hitték öngyilkos akarsz lenni?
2022. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!