Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Meghalnál Magyaroszágért?

Meghalnál Magyaroszágért?

Figyelt kérdés
A háború kapcsán eszembe jutott, hogy mennyi ukrán férfi megy a háborúba, és érdekelne, hogy ti megtennétek vagy inkább elmenekülnétek vagy dezertálnátok?

2022. ápr. 23. 01:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
54%

"A Haza? Nem létezik 1849 óta. Magyarország van"

Ha nem az a hazád, akkor mi? Hontalan vagy?


"amit azóta aljas hazaáruló korrupt gazemberek vezettek (züllesztettek és loptak szét)"

Mások meg egy csomó mindent tettek érte. Őket miért nem veszed észre?

2022. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
34%

#48 ohhh szóval annak örüljek hogy felnevelt és hogyanis? Azzal hogy nevelőszülőknél voltam akik vertek nemegyszer, azért nem mentem suliba mert kék zöld foltos voltam, illetve akkor fiú (most már férfi) családon belüli erőszak áldozata lehet szerinted úgy hogy egy 50+ nő az elkövető? A társadalom szerint nem, ha rendőrségre mentem volna akkor mèg ki is röhögnek. A hierarchiát meg tartsd meg… ha az a parancs hogy lődd le magad megteszed? Nem? Akkor mert ha nem akkor nem vagy jó csicska, ha meg megteszed akkor meg meg is érdemled a sorsod (a halált).

Amúgyis hogy vegyek lakást felújításra támogatást ha lakás sincs? A barátok feleslegesek az emberek két színűek….

2022. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
27%

04:57


Azt szeretnéd, mi? Örülnél neki, ha a férfiak nem tudnának elmenekülni. Pont a magadfajták miatt sem vagyok hajlandó védeni a társadalmat.


Egyébként dehogynem lehet elmenekülni. Amelyik férfinak van esze, az elmenekül. Most is sok hadköteles férfi menekül ukrajnából. Hiába zárják le a határokat, a zöldhatárt nem tudják lezárni.



"Miért van egy olyan megérzésem, hogy még sosem voltál nővel?"


Azért, mert fáj neked az igazság, mert egy blue pill simp férfi vagy, vagy egy feminista nő vagy, és Shaming Tactics-al akarod elterelni a szót.

2022. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
75%
Ha Magyarországról lenne szó én lehet mennék háborúba mondjuk oda másfél éves kiképzés kellene előtte de Ukrajnáért semmi áron nem mennék háborúba! Oldják meg a problémájukat, ha lesz ott választás akkor normális az Ukránoknak kedvező vezetőt válasszanak maguknak ne Amerika barát vezetőt aki Amerika utasításait hajtja végre és az Ukrán nép és Európa szenved!
2022. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
17%
Nagymagyarországért igen, mivel külhoni magyar vagyok. A jelenlegi Magyarországért, nem biztos. Az országért lehet, a magyar társadalomért biztos, hogy nem.
2022. ápr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
14%

"Az országért lehet, a magyar társadalomért biztos, hogy nem."

Ezt hogy érted?

2022. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
82%
Én egyik országért sem. Magyar vagyok, így azt gondolom, hogy ha meg kellene halnom egy országért az maximum Magyarország lenne, de ezért a Magyarországért ami jelenleg létezik, ezért semmiképp nem halnék meg.
2022. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
14%

"ezért a Magyarországért ami jelenleg létezik"

Milyen időközönként jön létre szerinted másik Magyarország?...

2022. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
39%

"Milyen időközönként jön létre szerinted másik Magyarország?..."

Nem tudom, de a mostani nem ér nekem annyit, hogy meghaljak érte. Akkor inkább foglalják el az oroszok, aztán majd lesz valami.

2022. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
34%
Soha nem harcolnék ezért a magyar lakosságért és főleg a vezetőkért nem !
2022. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!