Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Féltek a háborútól?

Féltek a háborútól?

Figyelt kérdés

Én rettegek. Semmilyen politikai kérdést nem szeretnék ebből csinálni. Én semleges vagyok.

Szimplán csak azt látom, néhány olyan nagyhatalmi vezető kezében vannak most a dolgok, hogy én nagyon félek.


2022. febr. 27. 19:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan nem bírok aludni.


20-as bár igazad lenne :( Mármint én sem gondolom hogy Putyin Ukrajnán túl is kekeckedne csak mivel az EU bevezet szankciókat és kezd elmérgesedni a dolog így már nem gondolom hogy nyugiba fogja tűrni ez az elmebeteg... Aki atombombával fenyegetőzik annak semmi sem szent.

2022. febr. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem félek, hogy meghalok. Attól igen, hogy végig kell néznem, ahogy a családom, barátaim szenvednek, menekülnek vagy meghalnak. Ettől rettegek...
2022. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!